Gay erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, hakaret amaçlı ve saldırgan içerikli görüşleri şikayet edeceğim. Soruda da görüldüğü gibi siz eşcinsel erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz? Falan filan.. 😊

0|1
11|18

En İyi Kız Görüşü

• şimdi şöyle bir durum var, bilindiği üzere Transeksüellik durumu anne karnında ortaya çıkan bir mutasyondan meydana gelerek çocuğun cinsiyetinin değişmesini ama huylarının farklı belirtilere yöneltmesini sağlıyor. Bu nedenle de Transeksüel durumundaki insanlar için herhangi karşıt bir düşüncem yok. Ancak Gay'ler hakkında düşünceye hakim değilim, yargılamak da bana düşmez. Öyle zevk alıyorlar, bu onların seçimi. Hatta çevrenin ne dediğini umursamayıp mutlu oldukları şeyi yapmaları kesinlikle takdire şayan bir yaşam biçimi...

0|1
    0|0
    • Onu geç o hikaye

• Anne karnnda olan bir sey değil onu geç. Tamamen kendi tercihleri. Allah her insanı bedenine uygun ruh ile yaratti. Gerisi kendi seçimleri

• Bilmiyorsanız konuşmayın lütfen, transeksüellik anne karnında oluşan bir durumdur. Bülent ersoy gibi hani? İstem dışıdır, eğilimlerinin farkına çok sonradan varırlar. Sizin bahsettiğiniz seçim Gay veya Lezbiyen arkadaşlar için geçerli, transeksüeller için değil.

En İyi Erkek Görüşü

• Rus ruleti

0|0
    0|0
    • Evet yok olacağız. 4 saat sonra da 20 yıl sonra da olabilir. Bence ne zaman olduğu önemli değil.

• Ivedi davranılmalı

Kızlar Ne Diyor 10

• kızlara belli bir amaç için yaklaşmayın en iyi dost sırdaş hatta abi gibiler oldukçada yakışıklılar :) cinsel olaylar kişiye kalmış şey ve benim sonsuz saygım var :)

0|1
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum. Benim için normal bir insan.

0|1
    0|0
  • anlayabiliyorlar

0|1
    0|0
  • Benim çok arkadaşım var öyle üniversitede çok yakışıklılar komikler eğlenceliler :* bazen aşkları kıskanılmayacak gibi değil gözümğn önünde mıç mıç sürprizlerinde benden yardım istemeleri falan... Neyse seviyorum Okan'ımı aşkı için her şeyi yaparım o sıpaya :)

0|0
    0|0
  • güzel profil fotosu :D

0|1
    0|0
  • Çok tatlı içten , duygusal , samimi buluyorum bir sürü gay tanıdığım konuştuğum arkadaşlarım var. 😌

0|1
    0|0
  • Eğlenceli buluyorum.

0|1
    0|0
  • Gaybol olduklarını

0|1
    0|0
  • ya bence çok sevimli oluyolar. Hem kibar oluyorlar. Farklı düşünceleri var ve saygı duyuyorum. Ve hep gay bir arkadaş edinmek istemişimdir

0|0
    0|0
  • Mikkemmel insanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yanlış bir yolda olduklarını söyleye bilirim gerek ahlaki gerek kişinin kendine sayğısı olsun bu hem toplum tarafından hemde dinin inançlar bakımından yanlış olarak kabul edilmekte hal böyle olunda kişinin kendine hakim olması veya bir doktordan fikir alması gereke bilir.

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • İyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hoş bulmuyorum lezleri de öyle her açıdan sakıncalı ve rahatsız edici bir durum ama saygı duyuyorum..

0|0
    0|0
  • Bir fikrim yok kendileri ile ilgili

0|0
    0|0
  • Kendimi seviyorum :D

0|0
    0|0
  • itici fzlasıyka mkk erkek erkek ogggghhhh

0|0
    0|0
  • Gay mi kendi iclerinde sapıklık yatkinliklarin dan başka bir şey degil. Düzeltmek yerine inatla devam etmedikleri yol. Kişilikleri iyi olabilir o bizi bağlamaz

0|0
    0|0
    • Benim ne yaşadığımı bilmeden böyle bencilce davranman çok kötü.

• senin yaşadıklarını sen bilirsin. Ben bilmek istemem. Çabalayan birilerini tanışmıştım kurtuldu. Spor ve testesteron takviyesi yanında sağlam bir psikoloğa gitti

• Kesinlikle normal olmayan psikolojik sorunları olan , alt sınıf insanlar olarak düşünüyorum ve bu benim görüşüm herkes saygı duymak zorunda görüşüme.

0|0
    0|0
    • Peki sen bana saygı duyduğunu düşünüyor musun? Sizi aptal, eğitimsiz, varoş sersemler! Dünya'da ne kadar cahil, kültürsüz insan varsa buraya toplanmış. Sizin gibi insanlardan iğreniyorum.. Sen nasıl bana alt sınıf diyorsun ya? bir kere benim giydiğim kıyafetler senden daha pahalı. Şuna eminim ki; sen sokokta yetişme, ilk okul meğzunu bir işçisindir. Şimdi ise seni ben eziyorum!

• 1. Si İlk okul mezunu olmadığımı sen benden gayet iyi biliyorsundur ancak sinirinden ve öfkenden kudurduğun için salak salak konuşuyorsundur.
      2. Sine gelince ipte sallandırma cezaları felan diyen biri var asıl sizin gibi kusurlu insanlara verilmeli normal olan bizleriz siz değil.

• Ayrıca İslam dininde yeri yok böyle bir şeyin cehennemliksiniz :)

• saygı duymaklazım yaşayış tarzı diyelim

0|0
    0|0
  • Herkes özgürdür kardeşim isteyen istediğini yapar

1|0
    0|0
  • hiç bir şey.

0|0
    0|0
  • Gay erkek olmaz. Ya gaydir ya erkek.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi. Saygı duyuyorum

0|0
    0|0
    • Yukarıda tamamen tercihten ibaret olduğunu söylemişsiniz. Lütfen bunu söylemeyin, ben çok çabaladım ve 3 yıl tedavi gördüm sonra değişemeyeceğimi anladığımda intihar girişiminde bulundum, neyse ki annem kurtardı. Her neyse, kesinlikle eşcinsellik bir tercih değil ve bunun örneğini şöyle açıklayım; doğada başka hayvanlarda da eşcinsellik görülüyor yani hormonâl bir bozukluk.

• Hormon ilaçlari var alir kullanirsiniz o zaman. Ben dogustan gelen bir olay olduguna inanmiyorum.

• Bişey düşünmüyorum versinler silahımı indireyim bu kadar

0|0
    0|0
  • yorrumsuz -

0|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum; saygı duyuyorum ama etrafımda bulunsunlar istemiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...