Akıl fikir verin bu durumu nasıl yenicem?

ben 23 yaşındayım tesettüre gireli 2.5 yıl geçti kendi isteğim ve arzumla kapandım gün geçtikçe daha çok çeki düzen verdim kendime uzun bol tunikler ve ferace ve ibadetlerim ama bir okadarda 2.5 yıl içinde çok üzüldüm çok şükür halime ama bütün olumsuzlukkar sıkıntılar bu süre zarfında oldu oluyor beynimi kemiryo sanki ben Rabbime yaklaştıkca yaklaşmak istedikçe böyle oluyor huzurunda seni istemiyor önceden ne mutluydun bak haline vs. gibi evet önceden daha rahattım belki ama neden böyle 😞😞
İnşallah bu beynimi kemiren şey geçiçidir 😞😢yanlışa düşmekte istemiyorum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yakınken nasıl mutsuz olmayı düşünebilirsin?

Neden kapanmanla ilişkilendiriyorsun yaşadıklarını?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• beynin kendini bu şekilde düşündürmeye itiyo olabilir. kapanmakla ya da açılmakla olacağını sanmıorum insan hayatı bu heran başına bir yığın sıkıntı gelebilir zaten gelen de üst üste geliyor senşn bu durumu kapandım dine daha da sarıldım neden oluyo hala diye yorumlayabilirsin ben de müslüman olduğum dönemde öyleydim yahu kapalıyım kuran okuyorum namaza da başladım neden hala bu kadar sıkıntı çekiorum tamam çekiyim bari artmasın daha fazla diodum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah seni denemesin mi yani?
    Bırakta sınav etsin seni sende başar cenneti kazan.
    Daha o sınavı haketmeyenler var..

0|0
    0|0
  • Yani şöyle söyleyeyim sana zor zamanlardan geçersin hayatın belli dönemlerinde ama bunlar geçicidir :) Yani şöyle söyleyeyim sana kesinlikle senin tesettürünle alakalı bir durum değil :)

0|0
    0|0
  • Bemce rabbim seni siniyor hepsi bir sinav atlabilecekmisin diye

0|0
    0|0
  • Ne üzdü seni nelere üzüldün anlat. Ama ağlama😊

0|0
    0|0
  • Şeytanın işi :D

0|0
    0|0
  • sen doğru olanı yaptın ama hem şık hem modern olabilrisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet Allah a yaklaştıkça bol bol şeytan vesvese verir sıkıntılarının ustune gıtmen ve şüküredip allaha daha fazla yaklaş, şeytan günahkarllarla ugraşmaz bu zaten allah yolunda degıl der gıder müminlerler uğraşır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...