Olgun ve genç ( erkek ) müdür yardımcıları hakkında ne düşünüyorsunuz?

olgun ve genç ( erkek ) müdür yardımcıları hakkında ne düşünüyorsunuz? olgun ve genç ( erkek ) müdür yardımcıları hakkında ne düşünüyorsunuz? olgun ve genç ( erkek ) müdür yardımcıları hakkında ne düşünüyorsunuz? olgun ve genç ( erkek ) müdür yardımcıları hakkında ne düşünüyorsunuz? olgun ve genç ( erkek ) müdür yardımcıları hakkında ne düşünüyorsunuz? olgun ve genç ( erkek ) müdür yardımcıları hakkında ne düşünüyorsunuz?

not : detaylı ve uzun yorumlar yaparsanız sevinirim.

Güncellemeler:
guncel

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar çok tekrar edersen o kadar çok cevap alacağını sanmıyorsundur umarım. Soruya gelirsek hem olgun hem genç olunmuyor galiba. Olgunlaşabilmek için yaşın ilerlemesi gerekiyor. Müdür yardımcıları hakkında pek bir şey düşünmemişimdir şu ana kadar, dolayısıyla ona cevabım yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hoşuma gidiyo:) lisedeyken aşk yaşadık. Cok fazla sert bir adamdi. Herkes korkardi ondan beni odasna cagirirdi filan güzeldi. :) her dedgmi yapardi cok seviyodu beni. Hatta meslek lisesnnin mezuniyrt sınavı gbi bir sey var onun gecen seneki sorularini arsivden cikarip vermsti 100 almstm :D
    ne konstum yaa :P :D

1|0
    0|0
    • vay be...

• nasıl o kadar samimi olmayı başardın ki? okuldaki herkes korkuyorda sen mi korkmuyordun? :D :D of bide hoşlandığım müdür yardımcısının beni azarlamışlığıda var :(

• Simdi taktik veremem çünkü ben yapmadim :D azarlama mi bana maymun demisligi bile vardi adamin :D biraz cool takiliyodum saclar filan açık cok kizardi bana git şu saçını topla maymun gbi bu ne demisti 9. sinfta :D
      Sonra 10. Snftayken beni hep boyle odasna filan cagirirdi. Ben var ya acaba ne suç isledm de cagriyo diye titreyerek giderdm yemnle :D ilk baslarda öyle normal konstu hep oyle konstu aslnda prk cakmadim bign gelsene yanima dedi ben de bir iş filn verck sandm kagit filn toparlcam gibsnden. bir baktm sarldi :D ama o ruyasnda görmüş beni aşk yasamisz filan sonradan anlatti. Iste o gün numarami istedi ben de niye filan dedm :D ac elini dedi açtım yazdı kendi numarsni :) mesaj bekliyorum dedi ben hâlâ çakmadm tabi 2 gün sonra mesaj attm çok şükür yazabildn filan yapti. :P o zamn bisyler anlamstm..

Erkekler Ne Diyor 6

• Anca yardımcı oluyolar işte müdür olamıyolar:/

1|0
    0|0
  • güvenilmez

1|0
    0|0
  • Detay yok. okul ne. yaş kaç.

1|0
    0|0
    • neden soruyorsunuz?

• Neden mi soruyorum? Elimde veri olmadan nasıl yorum yapacam, müneccim miyim ben yahu))

• İyi şeyler

1|0
    0|0
    • iyi şeyler ama ne gibi şeyler?

• kime sordun? :)

1|0
    0|0
  • Bırak hayal kurmayı ayrı dünyaların insanlarısınız :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olgun ve genç (erkek) müdür yardımcıları olduklarını düşünüyorum. :/