Erkekler ne zaman ağda yapmaya başlayacak?

Malum bölge ve koltuk altıma yapıyorum zaten diyenler atlamasın hemen.

Yazın şort falan giydiğinizde bacaklarınızdan, kollarınızdan, göğsünüzden fırlayan kılların ne kadar çirkin olduğunun farkında mısınız?

Başlatmayın "erkek kıllı olur" saçmalığına.

Kıl mide bulandırıcı bir şey. Kadında da erkekte de. Gözlerim kanıyor artık, bıktım.

4|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen temizlik imandan gelir

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar sadece kadınların kılından tüyünden şikayet etmekle meşgul.

3|0
    0|0
    • Kılla kapalıyken kızların azıcık kol tüyünü falan eleştiriyorlar ya bir de şaka gibi.

Erkekler Ne Diyor 17

• Sadece sacım ve sakalim var kıl olarak 😢😢

0|0
    0|0
  • erkek dediğin kıllı olur lafını bende sevmiyorum ama şöyle bir şey var erkek kollarını bacaklarını alırsa gay damgası yiyor toplumdan.

0|0
    0|0
    • Ee? Bu homofobik algının yıkılması için birilerinin cesur davranmaya başlaması lazım. Yobaz olmayan erkekler ağda yapsa sayı artacağından yobazların yorum yapma cesareti olmaz.

• buda nereden çıktı :(

0|0
    0|0
  • biz sizin taytınıza karışıyor muyuz, selulitli bacaklarınızı sergilediğinizde sizi kırıyor muyuz , ağdasız yüzünüzü , kollarınızı , bacaklarınızı görünce abi diyor muyuz?

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman yapmayacaz biz böyleyiz işinize gelirse bebek

0|0
    0|0
  • Bende kıl yok ama sen sevmesinde sevenler var erkekte kıl tüy

0|0
    0|0
    • O sevenler çevrelerinden öyle öğreniyor çünkü.

"erkek dediğin kıllı" olur cümlesiyle beyinleri yıkanmış.

• Asıl siz o sosyal bir meta ve güzellik zorunu haline gelen batıdan gördüğünüzü asıl gerçek güzellik olarak beyniniz alıyor.

• bakma ozman :D

0|0
    0|0
  • al hadi agdayı gel bakalim

0|0
    0|0
  • Ben yapmam

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ben çok kıllı değilim canım.

0|0
    0|0
  • Bn kymk gbiyim

0|0
    0|0
  • Hayatta yapmam o aciya nasil dayaniyosaniz

0|0
    0|0
  • Bak ben düşünüyordum ağda yapmayı ama acıyacağı için vaz geçtim

0|0
    0|0
  • Sopayı nereye sakladın!

0|0
    0|0
  • Tüy dökücüler :D

0|0
    0|0
    • Sürekli tüy dökücü kullanırsanız tüylerin sakal gibi olur ve kararma yapar. O da berbat bir görüntü.

• sende şakaya gelmiyorsun, tanıdığım erkekler kendi kendine yapıyor :D acısı önemli değilde. Olmuyor ki, yapıştırıyorsun çekiyorsun, 1 tane kıl zor geliyor :D bir defa düzgün yapabildim. O da yarısını alabildi :D

• Kendin yapmaya çalışırsan öyle olur. Kadınların bile neredeyse yarısı kendine ağda yapamaz. Ayrıca kendin yaparsan daha fazla acır vs.

• Sendeki mevcut kılın 10 katı olsa sence ağda ne kadar yapılır. Sen yaparsın 15 gün iade eder. Biz senin çektiğin acının en az 5 katını hergün çekerim mi

0|1
    0|0
    • Farkında mısın bilmiyorum ama bu ülkede aşırı kıllı kadınlar da var? Tabi farketmiyorsunuz çünkü sizin gibi korkaklık yapmıyorlar. Benden 15 kat daha kıllı olmalarına rağmen o pisliklerle dolaşmıyorlar.

• Sen hiç kuaföre giden transeksüelden ağda için ne kadar para aldıklarını biliyormuusn
      Sizin 3 katı. Niye 3 katı bir sor bakalım.
      Bazı erkekler var sabah traş olur birde öğlen olması gerekir.
      Yani anladım umarım

Kızlar Ne Diyor 9

• Her zaman savunduğum şeyi söyliycem tekrar.
    Ben milletin dayatması yüzünden ağda, lazer acısı çektiysem karşımdaki erkekte kılsız olacak
    Zaten beğeni olarakta kıl sevmiyorum...

2|0
    0|0
    • Konu dayatma da değil ya dayatma olsa da olmasa da ben kıllarımdan rahatsız olurum çünkü iğrenç bir görüntü. Erkeklerdeki kıl gökkuşağı desenli olmadığına göre o da iğrenç.

• Ben insan dediğin kaymak gibi olacak mantığıyla bakıyorum. Bacak kol vs. kıllı olunca estetik görünmüyor, cinsiyet önemsiz.

Ayrıca evrimle de alakası var biraz, daha insanlar tamamen tüysüz olmasa da o yönde ilerliyor, ne kadar kıllı=o kadar evrilmemiş mantığı falan var.

• Ben evrilmemişim o zaman neyse lazer sağolsun 😄😄

• Evet ya iğrenç

1|0
    0|0
    • Bir de "kıllı erkek severim" diyen beyni yıkanmış hemcinslerim var ya deliriyorum. Bu midesizler yüzünden biz de maruz kalıyoruz o iğrençliğe.

• Valla ya hele otobüste falan tutunurken kolu koluma değmesin diye nereye kaçacağımı şaşırıyorum iğrenç ötesi

• bir yerden başlamalılar artık asd

1|0
    0|0
  • Cidden iğrenç ya

1|0
    0|0
  • Ben de erkeklerin göğüs bölgesindeki kıllarından nefret ediyorum. 😩😩😩

0|0
    0|0
  • Ben erkeğin kıllısını seviyorum var mı bir sıkıntı? Her kız isteyecek diyede bir şey yok. Tercih meselesi...

0|3
    0|0
    • Nasıl bir mideyse artık

• Tercihin güzelmiş 😏

• 😏 zevk meselesi

• Kısa şort giyen kıllı erkekleri gördükçe retinam çatlıyor😒

0|0
    0|0
    • Kısa şort, kapri, göğsü açık tişört, maymun eline benzeyen eller ve kollar. Hepsi birbirinden iğrenç.

• Aynen ya goril gibi dolaşıyorlar etrafta sonra kizlara laf ediyorlar killi diye

1|0
    0|0
  • Ormandan geliyorlar :D sanki

1|0
    0|0
    • Aynen. Evrimin bir evre gerisinde kalmışlar.

Yükleniyor...