Hep bundan kaybedıyom?

arkadaşlarla muhabbet edemıyom. arkadaş ortamım biraz asabiyim diye yaklasıyo. tanışmadan once bı cogu senı artıstlık yapan bırı olarak gruyoduk dedı. kızlarda tipim boyum felan olduğu ıcın yaklasıyolar bıcogu ole dedı.. en sonkı kız arkadasmın evındeydım ben buraya gelsem soyunsam felan bıse yapmazmısın dedı. yapmam dedm canımsın dedı. ondan sonra resmen salak olarak görmeye başladı benı. cok rahatsız edıcı bı durum. bana kımse senın kadar kıymet vermedı dıyen bı kız neden benı umursamazkı. genelde kmseyle muhabbet edemem konu bulamam cok saçma gelır. onemlı bı olay olmadıkça konuşmam. yüzümde gülümseme olmaz. bu yüzden herkes tuhaf bakıyo.. bende herkesın tuhaf bakmasından bıktım artık. arkadaş ortamında olsun kız arkadaş ortamında olsun ne tur muhabbetler yapablırım sımdıden yardımınız ıcın teşekkürler.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki insanların ikiyüzlü riyakar sahte yapmacık tavırları yüzünden böylesin ben de bir aralar öyleydim insanları hep kusurları nedeniyle kendimden uzaklaştırıyodum. Sonra insanlara sevgiyle yaklaşmayı güzelliklerine bakmayı denedim. O katı meymenatsız halim de geçti. Konu bulma olarakta insanları anlamaya çalış sözlerine takılma çokzaten bir şekilde konuşulur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...