Orta Doğu ülkeleri ve insanları hakkında ne biliyorsunuz?

Arkadaslar , aranızda Orta Doğu'ya gitmiş olan varsa özellikle onların cevaplamasini rica ediyorum. İstediğiniz ülke hakkında yorum yapabilirsiniz. Ama genele yaymaya çalışın.
*Nasıl ülkeler? Sahiden de anlatıldığı kadar da yobaz insanlar mi?
*Türkiye ile kıyaslanması nasıl sizce? Türkiye'nin daha iyi olduğu muhakkak ama daha iyi olduğu yönleri var mı bu ülkelerin?
*Bu ülkeden biri ile sevgili olur musunuz?
Ve başka konular hakkında cevaplar da verebilirsiniz. Lütfen ne biliyorsanız onu yazın 😄😄😄

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• 6 yıl iranda kaldım orda okudum zaten filistin lübnan suriye ırak dubai ye gittim arapların geneli yobaz yonazlık sezmediğim bir lübnan var aralarında insanları çok iyi türkleri çok seviyorlar iran burdan hiç göründüğü gibi değil zaten gidip yaşaman gerek gerçek bir tarih ve kültür dünyası resmen başını kapatmak felan bazı yerlerinde genelde iç kesimler muhafazakar bölgelerde şart yoksa tahranda başını sere serpe açanıda var istediği gibi giyinenide kısa etek hariç iranlı acem kızları allah var çok güzeller geneli yeşil göz esmer ten sarı ya da kumral saç doğuştan sürmeli gözler kaşlar. sıralama yapıcak olursam iran lübnan suriye gerisi beş para etmez hele o dubai deki görgüsüzlük bukadar olur insan değil onlar

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Merak ettiğim şeylere deginmissin. Peki İran insanları nasıl? Modern mi - dünya görüşü olarak? Yoksa yobazar da var mı aralarında?

• Rica ederim. Her ülkede yobaz vardır ama geneli iranlılar kültürlü hoş görüşlü ve modernler çünkü nesil yeni dünyanın en genç nüfusuna sahip ülkelerden biri ve türkleri kendi insanlarından daha çok severler

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...