Sanırım delirdim, veya deliriyorum?

Bir ya da iki yıldır herşey babam yüzünden diyebilirim babam alkolik bir adam 7-24 içer iş saatleri hariç ayık durmaz içtiğinde ise içindeki kini dışa yani ailemize vurur en çok da bana beni ezer sürekli durdukyere küfür eder bağırır son üç aydır okulda da eziliyorum kendimi değersiz hissediyorum durdukyere heryerde gelen ağlama krizlerim strese bağlı nefes alamamalarım canımdan bezdirdi beni o kadar boş bakıyorum ki ve en kötüsü oturuyorum aklımdan anlamsız şeyler geçiyor nasıl anlatsam sarhoşmuşum gibi açıklayamıyıcam sanırım fazlasıyla içe kapandım ruhsuzlaştım psikiyatriye gitmem imkansız babam engeller çünkü gitsem içimi ortaya dökücem ve tek sorun kendisi annemde engelleyemiyor nerdeyse her akşam hıçkıra hıçkıra ağlamaktan usandım intihar denemelerimde oldu ama ufak seviyede kendimi devamlı uykuya verdim kilo aldım ve bu beni iyice mahvetti dışarı çıkmama izin vermiyorlar paramda sınırlı seviyededir her zaman kafamı dağıtamam hep içe atmaktan çokmüş durumdayım yardım edın

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Durumlar sıkıntı okula adapte olup geleceğine baksan

0|0
    0|0
    • Bu durumdayken olamıyorum elimden geleni yapsamda olmuyor

• bir şekilde bir yerden kaçmanın yolunu bulman gerekiyor ve okuldan başka birşey yok

• Düşünücem teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Konuşmak istermisin telini özelden verirsen konuşalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah büyük

0|0
    0|0
    • Aynen öyle Allah çok büyük

• Saçma ya da ters gelebilir ama maneviyatını geliştir özellikle imanı noktada bu şekilde daha az sorunla atlatırsın sıkıntılatını

0|0
    0|0
    • Babam ibadetimize bile karışır gösteriş amaçlı yaptığımızı düşünür alkol gözünü kör etti şeytana dönüştü iyice

• Denerim, teşekkürler

• Rica ederim Allah yardımcınız olsun

• geçmiş olsun konuşmak istermsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...