Sürekli sizden nefret ettiğini şakaya vurarak söyleyen biri hakkında olumlu düşünür müsünüz?

Sürekli, sizden nefret ettiğini, sesinize bile tahammül edemediğini şakaya vurarak söyleyen biri hakkında olumlu düşünür müsünüz? Hâlbuki sesimde kötü değil :D Şahsen ben hiç düşünemiyorum. Aksine diğer davranışlarıyla birlikte, onu;insanları küçük goren ve çıkarlarına göre davranan bir karaktersiz olduğunu düşünmeme sebep oluyor.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• her sakada biraz dogruluk vardir.

0|0
    0|0
    • Ben bu şaka da şaka payı bile bulamıyorum :D :D değil doğruluk payı..

En İyi Kız Görüşü

• Konyalı öyle bir arkadaşım vardı önceleri şaka yapıyor diyordum beni sevdiğinden yapıyor diyordum. Ama gel gör ki her konuşmada ama her konuşmada bu şekilde olunca sınırlarını koydum. Şimdi görüşmuyoruz 3 sene oldu mutluyum 😊😊

0|0
    0|0
    • Ben hiç hiç olumlu düşünemiyorum. Bu kadarda karsindakileri aşağılama normal bir davranış değil

Erkekler Ne Diyor 4

• Şakaya vurarak değil, gözleriyle ciddi ciddi söylüyor benden nefret ettiğini, ama ben onu hala çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • Ben hiç aşk maşk da düşünemiyorum. Sürekli;sen konuşma, sen gülme, sen bakma, dön önüne denirmi? Bu ne saygısızlık? Bana onun gibi davranan kimse yok. Şaka da olsa bu kadar aşağılanmaz. Bu sakanin altında şaka payı bile yok yani :D :D değil gerçeklik..

• şakayla karışık döverim bende onu

0|0
    0|0
  • Olumsuz düşünürüm o ne la :D

0|0
    0|0
  • Bir sure sonra sıkar uayririm

0|0
    0|0
    • Beni dinlemiyor bile.'Asıl sen konuşma benimle, rahatsız oluyorsan gidersin, senden başka rahatsız olan yok' diyorum. Beni dinlemiyor bile, susturuyor. Öyle karaktersiz biri. Komik değil, sadece sinir bozuyor.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...