Psikopat ruhlu insanlar hakkında düşünce?

psikopat ruhlu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz benim ruh yapım da öyle birisi kız kardeşime baktı çarşıda ve kendimği kaybetmişim adam bir haftadan beri yoğun bakımda yatıyo ğeçen yıl sırf bir arkadaşım bana lan dedi diye bacaklarına sıktım ve 6 ay yattım kendime hakim olamıyorum ne yapmam lazım

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu otokontrol denen şeyle ilgili.. öfke kontrolü ile ilgili yazılar ya da kitaplar okuyabilirsin... hepimiz zor durumla karşılaşabiliriz insanız ama buna verdigimiz tepkiler önemlidir.. bende haksızlığa gelemiyorum mesela ama yavaş yavaş daha sakin kalmaya çalışıyorum olaylar karşısında.. insanlar konuşarak anlasır.. ofkelendiginde derin nefes al uzaklaş o ortamdan mümkünse.. Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
    • zaman da kendime zarar veriyorum inanmayacan belki ama sinirlendim ve kimse olmadığı için kendime sıktım yemin ederim ya öfkeme hakim olamıyorum

• Bir psikologdan yardım alabilirsin yani insani bir durum bu hayatta herkesin kendince derdi vardır. Yani böyleyim deyip kabullenme bence ve nasıl geçer bu diye düşünürsen inşallah düzelir her şey

• Psikolog dışında çaren yok, sen kardeşinin namus bekçisi de değilsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok psikopat insanlar onlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...