Ateistlere ve eşcinsellere saygısızlık yapan Müslümanlar kendi dinine saygı beklemekte haksız değiller mi?

Ateistlere ve eşcinsellere duygusal veya fiziksel şiddet yoluyla saygısızlık yapan Müslümanlar kendi dinine saygı beklemekte haksız değil mi? İnsanları Kürt, Türk, Alevi, Sünni, Ateist, Müslüman, Yahudi, Hristiyan eşcinsel, heteroseksüel diye ayıran ayrımcı Müslümanlardan bahsediyorum. Diğer Müslümanlar üzerine alınmasın lütfen sözüm onlara değildir. Bu arada ben de bir gay ve AteistiM.

• Saygı beklemekte haksızlar
    75% (12)48% (11)59% (23)Oy Ver
  • Saygı beklemekte haklılar
    6% (1)43% (10)28% (11)Oy Ver
  • Bilemiyorum, emin değilim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    19% (3)9% (2)13% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bizi sevmeyebilirsiniz.
Ama saygısızlık yapmaya hakkınız yok.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Lut kavmi gibi helak olucaz yakında

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İslam özgürlük dinidir fakat bir olan ve tek olan Allah'a inkar edersen bu tamamen çeke girer ve yerin cehennemdir Allah öyle yüce öyle merhametlidir ki kendisini yoksa onları bile her zaman affetmek için merhameti vardır İslam dininin yoksayıp yüce kitap Yüce kitap Kuranı kerim yok sayıp dinsizim diye ortalıkta gezindiğin zaman gideceğin yer cehennemdir unutma ki Kuranı kerim de şöyle buyur başıboş yaratıldığınızı mı sandınız şüphesiz ki Allah sizlere Şahdamarınızdan da daha yakındır Nisa Suresi 18. ayet yüce kitap Kuranıkerim yok sayıp dinsizim diye ortalıkta gelinliğin zaman gideceğin yer cehennemdir unutma ki Kuranı Kerim Öyle yüce bir kitaptır ki uğruna âlemlerin efendisi hazreti muhammet sallallahu aleyhi vesellem efendimiz gelmiştir Allaha peygambere inanmayan insanın Allah'ın ve yaratılanların gözünde ve yanında yeri yoktur Şüphesiz Allah kendine inananları ve peygamberi Hazreti Muhammed'i inananları kurtuluşa erdirecektir çünkü allah insanoğluna akıl verdi sonra nefis verdi sonra ilim verdi aklı vali olan bir insan Allah'ını sever Allah'ına inanır peygamberini yâd eder namazını kılar kuranın Okur ve yanlış işler yapmaktan kaçınır şimdi sen toplumun kendi dinine saygı göstermesini yadırgıyorsun peki çoğunluğun inandığını Allah'ın yaratılışının bir tesadüf olmadığını bilen insanlara neden ataistim diyerek kendine saygı bekliyorsun bu düpedüz nankörlüktür çünkü yaratıldığına seni yarattığında inandığın her neyse 10'un yaratıcısı Da Allah'tır çünkü Allah ne doğmuştur ne doğru olmuştur ne de yaratılmıştır yaratmak Allah'a mahsus tur şimdi Allah rızası için Allah için daha sonra kendin için Allah'a ya Allah'a kan töbe et ve Allah'a inandığını yüce Rabbi âlâyâ ilet unutma kendine inanmadım diyenleri bile Affedecek kadar merhametlidir yüce Allah sen yeterki kalbinden tövbe et Allaha emanet ol

0|0
    0|0
    • Ama senin yüce kitabın Kuranda dinde zorlama yoktur diye vebenim dinim bana senin dinin de sana diye de yazıyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Saygi karsilikli olmali. Sevmesen bile saygi gostermelisin. Sana tas atana sen cicek at

0|0
    0|0
  • Ya niye muslaman niye yahud veya öbür dinler değil haber de gördüm papaz biri gay diye işin biraktirdilar onlar niye yok laf ben niye Ateistler de muslaman lar laf söyleyen kisler görüyorum tvler görmüyor muyuz bu arada gaylik senin elinde bişey ya sapklasmayin bu dünya lez veya gay olsa bu dünya nasıl uriyecek

0|0
    0|0
  • ben saygı duyarım ve Müslümanım

0|0
    0|0
  • Eşcinselim diye bilerek provokasyon yapanlar saygıyı hak ediyorlar mı sence? Veya Ateist olduğu için başka dinlere özellikle islam'a saygı göstermeyenler saygıyı hak ediyor mu? Kimse bana sataşmasını sürece sessiz kalırım birşey demem ateist ve eşcinsel arkadaşlarım bile var sorun değil ama bilerek provoke edenleri sevmiyorum ve saygı göstermek zorunda değilim diğerlerine saygım var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Burası TÜRK ve MÜSLÜMAN bir ülkedir. İlk siz saygılı olun. Her yerde ateistiimm ben gayimm, Tanrı varmıııı diye soru sorar veya söylerseniz karşılığını alırsınız.

2|3
    0|0
  • Neden Müslümanlar hedefte Ateistlere, ve Eşcinsellere bir tek Müslümanlar mı karşı Hristiyanlar, Yahudiler onay mı veriyor? sizler bu kadar taraf ve yanlı olduğunuz sürece Müslümanlara bu kadar düşman olduğunuz sürece Sizlerin aslında Müslümanlardan saygı beklemeniz ne kadar doğru?

0|3
    0|0
    • Elbetteki ayrımcı olan herkesi suçlu buluyorum bu ister eşcinsel, Ateist, Müslüman, Yahudi ya da Hristiyan olsun.

• Ama sorunda her kezi ortak bir şekilde hedef almıyor Müslümanları hedef alıyor ve hatta Müslümanların dini, inancı hedef alınıyor

• Göstermiyorum zaten öylelerine homofobik gizli eşcinselliktir

0|0
    0|0
  • Saygı göstermediğimizi nereden biliyorsun?
    Sen gideceksin ramazan ile şaban arasına kimse giremez diye kutsal ayda eylem yap dinimizle dalga geç sonra benden saygı bekle.

Saygı bekliyor isen önce saygı göstermeyi bileceksin.

0|1
    0|0
    • Benim öyle bir şey yaptığımı nereden çıkardın?

• Ben sana demedim lafı ortaya attım. Geçen sene taksimde gördük bu olay yaşandı. Şimdi böyle birşeyden sonra kimse benden saygı beklemesin çünkü çok bekler.

• Öyle eşcinsellere ben de saygı duymuyorum.

• Benim saygisizligim inanclarina degil, neye inaniyorlarsa inansinlar. Benim sorunum inanca gore insan secenlerde. Ve evet muslumanlarin buyuk kismi inanca gore insan ayirirlar, yapacak bisey yok cok da umrumda degil açikcasi :)

0|0
    0|0
  • başımıza taş yağcak mk gidin başka yerde elleşin

0|2
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin saygısızlığından saygısını kaybetmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...