Aile ortamlarında örnek gösterilen çocuk olmuş mudur yaşamınızda? Yoksa o siz misiniz?

Aile ortamlarında örnek gösterilen çocuk olmuş mudur yaşamınızda? Yoksa o siz misiniz?

0|1
19|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzüme karşı dendiğini duymadım, istemem de..

Fakat, "oğlum büyüyünce huy olarak buna (ben) benzesin. Başka bir şey istemem." diyenler olmuş.. 😉 (Kuşlar söyledi 😉)

Ben buna layık görmüyorum kendimi..
    Benden için "bundan adam olmaz" dşyenler de mevcuttu.. Şimdi ne düşünüyorlar bilmiyorum..

Ben kendi bildiğim gibi yaşıyorum..
    Öven de var, söven de..

Kimlerin övüp, sövdüğü önemli..

#Vesselam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• O komşu çocuğu benim :D

0|1
    0|0
  • hayır ben problem fırlama bır velettım

0|1
    0|0
  • O benim =/

0|1
    0|0
  • Örnek gösterilen kimse yok bizimkiler hep kaçık😄😄

0|1
    0|0
  • Benim o, uslu prenses :)

0|1
    0|0
  • Annemin hep bir övdüğü kızlar oldu. Bak onun kızı öyle bunun kızı şöyle hanımefendi. 3 erkekle büyümüşüm yaramazdım, haylazdım, kolumu dizimi yaralamadan eve gelmezdim. Zaman geçti önce lise kazandım sonra üniversite. Annemin övdüğü o hanımefendiler en geç 18 de kocaya kaçtı. Sonra annem şok annem iptal.

0|1
    0|0
  • Evet oyum sdfgs

0|1
    0|0
  • Ornek oldum hepp yaaa okulda cok usluydm hicc okuldan kacmamisimdir uzunda etek giyerdim ; p

0|1
    0|0
  • Evet o benim ✌

1|1
    0|0
  • Ben olmadığım kesin

0|1
    0|0
  • Her konuda değil ama bazı konularda övülen bendim

0|1
    0|0
  • o benim be. kara murat benim :D

0|1
    0|0
  • o ben değilim..

0|1
    0|0
  • Evet evet o benim🙈😁

0|1
    0|0
  • Sessizliğim, usluluğum ve çok kitap okumanın getirisi olan hayal gücüm övünülürdü fakat yeri gelince fevriliğim, ara sıra tutan ve insanı çileden çıkaracak inadım beni bir numaraya ulaşmaktan alıkoyuyordu.

0|1
    0|0
  • küçükken o bendim :/ öğretmenime yalvarırdım bana daha çok ödev vermesi için :/

0|1
    0|0
  • Tam da benim 😊 En azından babam sürekli kız kardeşime beni örnek gösterir 😂

0|1
    0|0
  • Bana Örnek gösterilmez Ben örnek gösterilirdim 😛😛

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aile yaşamımda en yaramaz bendim bu gün olsun büyüklerim beni bu şekilde anar ama beni ayrı severlerdi çünki yaramazdım ama eğlenceliydim ve komiktim ben olamadan eğlence olmazdı ortam sıkıcı hal alırdı :)

0|1
    0|0
  • o benim..
    ama genelde ''aman oğlum/ kızım, siz siz olun buna benzemeyin'' diye örnek gösterildim =))

0|1
    0|0
  • bizim bir üst komşunun oğlu utku vardı.. ilkokulda beraberdik aynı sınıfta.. 8 e kadar aynı okulda okuduk o kabataş lisesi ordan da boğaziçi üni harbi örnek çocuktu.. bizde semtin düz lisesi arkasından dersaneler filan sonra askerlik :D

0|1
    0|0
  • Konsunun annesi beni benimki onunu ovuyo demkki alile icin ideal evlat yok 😂

0|1
    0|0
  • :D yok en dandiği benim

0|1
    0|0
  • Evet...

0|1
    0|0
  • Bir zamanlar başkası örnekti şimdi köyde örneğim

0|1
    0|0
  • hem olmustur hemde o bende olmusumdur baskalarına