Anne ya da babanızın "çöp" diye attığı kimi muhteşem nesneler/eşyalar nelerdir?

Anne ya da babanızın "çöp" diye attığı kimi muhteşem nesneler/eşyalar nelerdir?

1|2
29|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Valla annem bana ait ne varsa sürekli atar kafasına göre. Yakında benide çöpe atacak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Kolunu yakasını kestiğim t-shirtlerim, sweatlerim , solmuş kıyafetlerim, asker çantalarım atılırdı :(

0|1
    0|0
  • Kıyafetlerimin çoğunu atıyor sağolsun 😂

0|1
    0|0
  • Teknoloji ve tasarım dersindeki ödevim..

0|1
    0|0
  • Albüm kapağı gibi bişeyler varmış çok marjinal olurdu duvarlara ehueheu

0|1
    0|0
  • Kolyem vardı onu atmış efendıme soylıyım 15 günlük ayakkabımı atmıştı sonra Maşamı bozuk sanıp atmıştı vs vs

0|1
    0|0
  • bir keresinde annem çok süper bir tişörtümü toz bezi yapmıştı. Kendisi en sevdiğim tişört olup üzerinde mükemmel ötesi marvel çizgi roman kapaklarının baskıları vardı. Bu yıl aynısına yakın bir tişört buldum şansıma..

0|1
    0|0
  • Atmak değilde , çok sevdiğim bir elbiseyi ve şalı benden habersiz başkasına vermişti. 😒

0|1
    0|0
  • Tatlı pişirmek için çeşitli formlu kaplarım vardı, annem onları çöpe atmış ((

0|1
    0|0
  • Eski bilgisayarın kasasının disket kısmını değiştirmiştik. Ben onun içini açıp bakacaktın devrelere falan ama babam hemen attı ne işin var diye😑

0|1
    0|0
  • Benim -.-

0|1
    0|0
  • 6siniftim hoşlandığım çocuk bana doğum günümde bir bileklik hediye etti bende ne sevinmiştim ne sevinmiştim sorma takmaya kıyamıyordum sonra annem bulmuş onu bu ne çirkin bir şey deyip sobaya atmış...

0|1
    0|0
  • Anneme sordum şimdi, anne var mı atmanı istemeyeceğim ama attığın şeyler? Düşündü, yok galiba dedi. Sana sormadan atmam ki sevdiğin şeyi niye atayım, dedi. Yani yok

0|1
    0|0
  • Benim esyalarim anneme zaten çöp gibi geliyor sjdjd 😂😂 hepsi muhtesem oysaki

0|1
    0|0
  • Annem evdeki her şeyi çöpe atma alışkanlığına sahip yani her şeyini çöpte bulabilirsin. Bizim evde biri bişeyini bulamaz anneme yöneltilen tek soru onu da mı çöpe attın 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Osmanlı modeli otuz yıllık bir koltuk takımı vardı.
    Ama kumaş kaplatsa bir törpü birde boya tamamdı içimde kaldı o koltuk takımı

0|1
    0|0
  • babam ara sıra bazı bazı kitaplarını atıyor çok fazla oldukları konusunda haklı ama içim gidiyor

0|1
    0|0
  • Yirtık kotum 😒

0|1
    0|0
  • Tuvalet kagidi rulosu

0|1
    0|0
  • arkadaşlarım 8 sinfda yazdığı bişey hatırlama galiba annem onu çöpe ati çok üzüldüm :( arkadaşlarım özlece ona bakcaktim

0|1
    0|0
  • Çöp olup atmadıgı seyler var

0|1
    0|0
  • Kitabımı atmıştı😃😂

0|1
    0|0
  • öyle birşey yok. bizde çöp çöptür yani :)

0|1
    0|0
  • Muhteşem olduğu soylenemez

0|1
    0|0
  • Koleksiyonum ona göre bütünüyle bir çöp yığını. :D

0|1
    0|0
  • Annem ne bulsa atıyo çöpe😒

0|1
    0|0
  • Parfüm 😒

0|1
    0|0
  • Ortaokulda hoşlandığım cocugun yere attığı sakızı eve götürmüştüm annem çöpe atmıştı ah o gunler

0|1
    0|0
  • 50'den fazla kitap özetinin olduğu bir dosyam vardı ilkokul zamanlarımda. Ah, ah.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sadece 3-4 defa kullandigim, genelde buyuk meblaglar da ki paralari tasigim bir canta vardi. Kilerde o kadar gereksiz sey yer kaplarken, gozunu bu cantaya dikmisti valide. Erken farketmesem cope gidecekti.

0|1
    0|0
  • 6300 im. Hatirasina dolabta sakliyordum ama kirikti:)

0|1
    0|0
  • Benim hiç biseyimi atamazlar

0|1
    0|0
  • Ram ler 😢

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • özel şeyler

0|1
    0|0
  • Hersey

0|1
    0|0
  • ders notları ölümüne kapışır

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ki simdi

0|1
    0|0
  • Eski küçük televizyon.

0|1
    0|0
  • Biraz para biriktirip iyi bir eskitme elektro gitar almıştım ikinci el. Telleri orijinal olmadığı için söktüm. Çarşıya gidip orijinal telleri alıp eve dönene kadar annem eskiciye satmıştı. :(

0|1
    0|0
  • benim kolyem tabi ki.

0|1
    0|0
Yükleniyor...