Hiç birinin önünde anne babanızdan dayak yediniz mi? ya da çevrenizde şahit oldunuz mu? terlik, tokat falan?

hiç bir arkadaşınız, kuzeniniz, ya da tanımadığınız birinin önünde dayak yediniz mi? yediyseniz nerdeydi, neden yemiştiniz, kaç yaşındaydınız? +1

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Dayakta yedim şahitte oldum berbat bir şey bu hem utanıyorsun hem kızıyorsun hem kırılıyorsun yaşımda küçüktü baya anneme küsmüştüm sen beni rezil ettin falan diye :D
    Yapmayın böyle şeyler her yaş için uygun ve hoş değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yemedim yiyemedim soru kabul etmiyorum !

2|0
    0|0
  • Elbette :D

0|0
    0|0
  • çocukluğumda evimin arkasında boş bir arsa vardı orada misket oynardık akşam olunca da annem camdan hadi yemeğe diye bağırırdı tabi biz kafamızı kaldırıp bakmazdık bile.. Bir kere kafamı gerçekten kaldırmama fırsat vermemişti :)

0|0
    0|0
  • Küçükken yemişliğim var

0|0
    0|0
  • Şahit olduğum: Babam abime sandalyeyle girişmişti. Duvara fırlatmıştı.

Yaşadığım: babamın dükkanında ortağıyla beraber çalışıyorduk. Çalışanların yanında dayımla tartıştık olay büyümesin diye olay yerini terk ederken babam geldi ağız burun girdi bana yumruklarıyla. 15-6 yaşlarında falandım hayattan soğudum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yemedim yeseydim evden kaçardım gururumu kırmalarını kaldıramazdım. şahit oldum çok üzüldüm

1|0
    0|0
  • Hiç dayak yemedim.

1|0
    0|0
  • Evet annem, ablam ve kendimde babmdan dayak yedik nefret ediyorum o şerefsizden umarım cehennemde yanar

1|0
    0|0
Yükleniyor...