Bu nedir ya amaç ne? Çok saçma değil mi?

Çok kısa bir süre aynı yerde çalıştığım bir abi vardı abi diyorum çünkü ben 20 o 30 lu yaşlarında evli barkli cocuklu neyse daha sonra baska bir birime gecti arada bir ziyaret edip halimizi hatrimizi sorar neyse tuhaf bir sekilde beni abim gibi sahipleniyor mesela telefonla ugrasiyorum kimle konusuyorsun diyor telefonuma bakmaya calisiyor bir bahane buluyor ya da ben lavobaya vs. bir yere gittigimde mesajlarimi okuyor ne diyor bu ya falan diye soruyor bide bana aciklama bekliyor benden ya da instada facede bir fotograf paylasiyorum o nasil fotograf kaldir onu falan diyor bu nedir ya sacma ve abartili degil mi sizce de? Ne tepki vereyim ben? Bu arada benim ailemden birilerini de tanıyor ortak tanidiklarimiz da var alakasız degiliz yani

Güncellemeler:
Ben kızdığımı belirtiyorum ama bu ona rağmen hala böyle bir cesaret bulabiliyor kendinde olay çıksın da istemiyorum bir suru ortak tanidigimiz var ve genelde isyerimdeyken yapıyor bunları dedim ya ziyarete geliyor burdaki arkadaslarini falan eskiden burda calistigi icin o yuzden de cok asiri tepki. veremiyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ya aileden biri göz kulak ol demiştir ya da kendi göz koymuştur sana

0|0
    0|0
    • Yok ailem dememiştir bişey kesinlikle o kadar samimiyetleri yok ama goz koydugunu da sanmiyorum evli cocuklu adam

• Hayırr napıyosun sen ya falan dedim hışımla aldım telefonu elinden kızdığımı belirtiyorum

• :) daha sert ol

En İyi Kız Görüşü

• Biraz sert çık bana karisamazsn karismani da istemiyorm de

0|0
    0|0
    • Aileme falan birşey derse

• Hayır yani onu niye bu kadar ilgilendiriyor ona mı düşmüş dimi yani ailem bile mesajlarimi. okumaya falan çalışmaz

• Aynen ayrıca ailene ne diyebilir ki? Seni bilen bilir zaten

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne güzel Ada'm seni koruyup kolluyor neden şikayetçisin anlamadım

0|0
    0|0
    • İyi de abartı degil mi sence? Ben ne yapmam nasıl davranmam gerektigini zaten biliyorum mesajlari okumak nedir ya ozel hayatimi isgal ediyor resmen anam degil babam degil

• Sende kibarca anlat rahatsız olduğunu belki biraz uzak durur

Kızlar Ne Diyor 1

• Mesafe koymalisin

0|0
    0|0
    • Zaten ayda yılda bir goruyorum fazla muhattap bile olmuyorum samimi degilim ama o bu cesareti nasıl buluyor buna rağmen anlayabilmiş değilim

Yükleniyor...