Uzun ama lütfen okur musunuz?

Okulda sessiz biriyim arkadaş edinmem pek fazla eskiden çok fazla arkadaşım vardı ama onların hepsi sigara içen içki içen onların arasına girmek hiç istemedim ağzıma sigara sürmedim ve sırf onlardan uzaklaşıp iyi biri olmak için okul değiştirdim namaza başladım iyi biri olmak istedim ancak iyi oldukça hayatım daha kötü oldu yeni geldiğim okulda hep ezildim dalga geçtiler laf attılar ve hayla devam ediyorlar buün kafama top atmalar laf atmalar sinirli biriyim ve gerçekten sinirlenince gözüm döner yemin ediyorum bir gün birini öldüre bilirim psikolojimi bozdular lütfen yardım edin?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen hassas birisin yani senin gibi tipleri bilirim. nadir oluyo lar. kendine öz güvenini az mesela bu sırf arkadaşların yüzünden okul değiştirmenden belli oluyor. takma kardeşim kimseyi gerekirse ez onları. tabi hakedene diyorum yanlış anlaşılmasınsen baskalarinin iyiliğini düşündüğün için bu durumdasin yani onlara bir şey diyemiyosun. biraz özgüvenli ol ! o kadar yazdım eig seçersin heralde nejjf

0|0
    0|0
    • yok kimseye bişey diyememden değil ben normallde birilerine çok sataşan laf atan kusurlarıyla hep dalga geçen biriydim ama namaza başladım bu tür kötü alışkanlıkları bıraktım ve hep sabretmeye çalışıyorum.

• Sertleşmesi istersem dinlerim

0|0
    0|0
  • çok uzundu okuyamadım pardon.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...