Yiğenim beni annesi olarak görmeye başladı?

Yiğenim annesi çalıştığı için benimle büyüdü desem yeridir, bana anne demeye başladı bende onu çok seviyorum abimin çocuğu sonuçta ve hep bana benziyor:) bu anlattıklarım güzel bir şeydi tabi düne kadar. Annesine (Yengeme) sen git ben annemle duracağım seni hiç sevmiyorum demeye başladı ne yapsam nasıl yapsam bilemedim aynı sitenin içinde oturuyoruz ben gidip almasam bile o gelmeye başladı tatlı dille de anlattım annen o senin diye ama nafile, bir öneriniz var mı beyler bayanlar gerçekten çok üzülmeye başladım yengemi öyle görünce...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç yaşında? Eğer 3 yaş üstüyse bir pedagog ya da çocuk psikoloğu ile görüştürmenizi tavsiye ederim. :)

1|0
    0|0
    • 2,5 yaşında daha böyle bebek değildi çok sakindi, çok hırçınlaştı

• Yaşına göre normal aslında davranışları çünkü 3 yaş ve üstü özellikle 6 yaşına kadar böyle davranışlar sergileyebilir. Sonrasında zaten öğrenir ailenin tamamını.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yapacak bir şey yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hım bu durum normal daha küçükse ergenliğe kadar vazgeçmez. benim erkek arkadaşımın da annesi çalışırmış ablası büyütmüş ablasına çok düşkündür o yüzden ablacım diye peşinden dolanırmış ki o hiç cım cim eklerini kullanacak birisi değil ama şimdi çok normal davranıyor. sevse de üstüne düşmüyor. eğer durum ciddileşirse psikayatıra götüğrün

0|0
    0|0
Yükleniyor...