Cumhur başkanımızı seviyor musunuz?

Seni seviyoruz Ülkemizin Lideri💓
bu ülke için elinden geleni yaptı
50 tane iftira attılar ama hala ayakta
hırsız dediler
tecavüzü destekliyor dediler ama bizi Ak gençlik aşkından alamadılar siz de seviyor musunuz cumhur başkanımızı?

• Tabiki de seviyorum💓
    63% (12)74% (25)70% (37)Oy Ver
  • Bu ülkenin Lideri💓
    26% (5)12% (4)17% (9)Oy Ver
  • Cumhur başkanımızı seviyorum ama Akp yi sevmiyorum💓
    11% (2)14% (5)13% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|4
24|49

En İyi Erkek Görüşü

• ewetttttttttttttttttttttttt

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• Sevmek için sebep görmüyorum.

3|3
    0|0
  • Hem seviyorum, hem saygı duyuyorum. Ülkeyi nereden nereye getirdiği ortada. Bir zamanlar göbeğini kaşıyan adam diyenler şimdi ağzımızdan çıkacak iki kelimeye bakıyorlar. Askere silahı, mermiyi dışarıdan alırken şimdi kendi silahımızı, helikopterimizi ve takımızı üretiyoruz. Ve yakın gelecekte de yerli uçağımız göklerde olacak. Bunlar hırsızlıkla oluyorsa bundan önce ki hükümette olanlar da hırsızlık yaptı ne oldu merkez bankası battı, memurun maaşını veremez hale geldi, madem çalmakla oluyor helikopter yapmak, tank yapmam bundan önce çalanlar niye yapamadılar bunları?

Hataları olmadı mı oldu tabi ki. İnsan hata yapar, bu devlet yöneten kişi için de geçerlidir, aile reisi olan biri için de. İnsanların çoğu sadece konuşmak için konuşuyor, geçmişi bilmeden şimdiyi yargılıyorlar.

1|1
    0|0
  • tayyip erdoğan ölmüştür aradan 30 yıl geçmiştir
    1 çocuk marmaraya bine hoşuna gider denizden geçer baba bunu kim yaptı der cevap tayip
    2 çocuk 3. köprüden geçer baba kim yaptı bu körüyü der cevap tayyip
    3 çocuk bolu tünelinden geçer baba kim yaptı der cevap tayyip
    4 çocuk körfezden izmire geçer deniz üsrütndeki yolu köprüyü kim yaptı baba der cevap tayyip
    5 çocuk devasa statlarda ve spor salonlarında müsabaka izler baba bu kimin eseri der cevap tayyip
    6 çocuk yeni havaalanına gider ve ucuz fiyata uçaklara biner babasına sorar baba kim yaptı cevap tayyip
    7 çocuk barajları görür baba kim yaptı der cevap tayyip
    8 çocuk kanal istanbulu görür baba kimin eseri der cevap tayyip

bu arada chp atatürkün posteriyle hdp apo posteriyle mhp de bozkurt işaretiyle avunmaya devam etmektedir

1|1
    0|0
    • hızlı treni de atlamayalım lütfen

• Yapmak zorunda olduğu şeyleri yapması pek övülecek bir şey değil. Kaldı bunların hepsinin parası bizim cebimizden çıkıyor neyin kafası bu?

• bu hakikatlar neden gücünüze gidiyor bundan öncekilerde yapmak zorundaydı nekadarını yaptı ne yaptı ya da kılıçdaroğlun da bu bilgi beceri tecrübe vardı çok mu şey yaptı chp ve mhp nin belediyelerde yapamadıkları yapamayacaklarının da kanıtıdır nbu ne şiddet bu ne hidet bu ne önyargı asıl bu neyin kafası biz yaptıkalrını yazdık neden gücünüze gitti ki sizin için yaptı adam

• Beyin bedava

1|0
    0|0
  • doğru ya da yanlış. görevde bulunduğu sürece saygılı olunması gerekiyor.. Aksi halde kimsenin sizin de tercihlerinize saygısı olmaz. Zaten Halen siyasette olmasının nedeni ona saygı göstermeyenlere halkın tepkisidir. Koyunlar, domuzlara inat destekliyor..

0|0
    0|0
  • Yanlışları var ama yaptıklarının arkasındayım
    sevmeyen birinin sözünü söyleyeyim size muhabbet ediyoruz konu siyasetten açıldı adam diyorki ben bu adam küfür ediyorum digerleri gelse 10 kat küfür ederim artık gerisi size kalmış ama her başına dert gelen erdogandan bilirse ben o adamı sorgularım

1|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanı bitisik yazilir.. Ulkenin egitim sistemini bu hale getiren adam sevilmez mi ya..

2|1
    0|0
  • hayır sevmiyorum..

1|0
    0|0
  • suçlamaların kanıtı varsa iftira olmuyor. soruna gelirsek sevmiyorum.

2|0
    0|0
  • Kaldırım taşını daha çok seviyorum.

1|0
    0|0
  • Sevilecek bir tarafını görmedim. Dediklerini unutmamak lazım...

1|1
    0|0
  • bir an kendimi onun yerine koydum da... ne muhteşem yahu milyonları kontrol edebilecek güçte olmak... herkesin sana peygamber gibi tapmasi.. valla harika.

0|0
    0|0
  • Şıkların hiçbirini seçmedim benim cumhurbaşkanım değil. Ben de seçmedim zaten. Seçmediğim birini kabullenmek zorunda değilim. Mensubu olduğu parti hele benim partim hiç değil.

2|0
    0|0
  • Her kim isen giZliden cikta engeli basim sana!

1|0
    0|0
  • korku imparatorluğu olduk arkadaş bişeyde yazamıyorumşimdi mahkeme mahkeme dolaşmak istemiyorum. zar mı atıyosun kızım ne ayaksın:D

0|0
    0|0
  • yolsuzluk iftira olarak kabul ediyorsan lafım yok tabi

1|0
    0|0
  • Sevilecek bir yanı yok bence. Ayrıca cumhurbaşkanı bitişik yazılır, ayrı değil.

Bu arada kimse burada çıkıp herhangi bir siyasinin masum olduğunu söylemesin. Şerefsizlikte ölümüne yarışıyorlar.

0|0
    0|0
  • ucuz insanları sevmem

2|0
    0|0
  • cumhurbaşkanımdır başımızdadır sevip sevmememin pek önemi yok seçilmiştir bir günde zamanı geldiğinde gidecektir kalıcı değil

0|0
    0|0
  • ahmet necdet sezer iyi adamdı severdim

0|0
    0|0
  • hergün resmi ile uyuyorum ne diyosun

0|0
    0|0
  • Öldüresiye seviyorum..!

2|0
    0|0
  • D şıkkı

1|0
    0|0
  • yani anket yaparken bile demokrat değilsiniz

0|1
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • allah bin türlü belasını versin hırsız şerefsiz ahlaksız bölücünün teki diktatör kılıklı ulan atamıza sarhoş dedi şehide kelle dedi haylen bu şerefsiz halsiyetsizi sevein ben aklında sorun ararım

0|0
    0|0
  • Siz ne içiyorsanız noolur bana da verin çok merak ediyorum bu kafayı nasıl yakaladığınızı

0|0
    0|0
  • Diktatörlük şıklara da yansımış.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum.. <3

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 23

• Sevmiyorum, benim cumhurbaşkanım da değil kendisi. Anket tam sizin zihniyete yakışacak türden. Asla sizden zıt düşünceye tahammülünüz yok. Ayrıca cumhurbaşkanı birleşik yazılır. Eğitim seviyesine gel.

2|1
    0|0
  • Her şehit haberini gördüğümde, kadına şiddetten ölenleri gördüğümde, artan suç oranlarını, açlığı sefaleti, huzursuzluğu kaybedilen değerleri gördüğümde kısacası günde 3 öğün seviyorum !

3|1
    0|0
  • Hayır diye şık niye koymadın. Şehitlerin Celladını sevmiyorum!

0|1
    0|0
  • Şıklar çok egoistçe... sevmiyorum ama oda Allahın ''sıradan'' bir kulu olduğu için saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Sevenlerden olmadığım için mutluyum

0|1
    0|0
  • Bu ülkeye böylesi gerekti zaten (seviyor, sevmiyor manası çıkmasın)

0|0
    0|0
  • Hooof tatlişko cumhurbaşkanı bozuntusum ya onu çoooook sevmiyorum <3 <3 <3 <3

0|0
    0|0
  • Aklıma güzel bir sözümüz geliyor deveye diken..

1|1
    0|0
  • ikisindende nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum, sevenlerede saygı duymuyorum

0|1
    0|0
  • ne sevicem be

0|0
    0|0
  • Ankete bak "sevmiyorum" seçeneği yok😄Kendisi de partisi de yok olup gidecek birgün. Sabırsızlıkla işledikleri suçlardan özellikle de vatana ihanetten yargılanacakları günü bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum diye bir seçenek yoktu oy veremedim :)

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum❤

0|1
    0|0
  • nefret ediyorum.
    bir hırsızı, tecazüzcüyü koruyanı, yolsuzluk yapanı görevini suistimal eden ak partiyi ya cumhur başkanını da iktidarda olanları da sevmiyoruummmm!!!

0|0
    0|0
  • seviyorum <3

0|0
    0|0
  • severım tabıkı :D

0|0
    0|0
  • daha Türk'üm bile diyemeyen birini sevmeye neden yok gizli sormasaydında seni engelleseydik.

1|0
    0|0
  • Nefret etmeye değer bile görmüyorum bırak sevmeyi

0|0
    0|0
  • Kanıtı olan şeylere nasıl iftira diyorsunuz aklım almıyor. Nasıl bir at gözlüğüdür bu.

0|0
    0|0
  • D sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Seviyorum ve destekliyorum.

0|0
    0|0
  • sevmiyorum diye bir şık yok malesef lideriniz gibi siz de zorbasınız sanırım !

3|1
    0|0
Yükleniyor...