200.000. TL sermayeniz olsa, ne iş kurarsınız, yaparsınız?

200.000. TL sermayeniz olsa, ne iş kurarsınız, yaparsınız?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Süt İnekciliği olabilir
    yaklaşık 150-200 mılyar yatırım gerektırıyor hatta istersen devlet bankaları dusuk faizle kredi veriyor ( TEŞFİK )
    birde bir bayının üstüne yaparsan bütün sistem işlediğinde gerekli evrakları tamamladıgında %60 hibe olarak sana geri ödüyorlar
    20 inekle aylık 30,000,00 TL civarında para kazanıyor döke saça iş harcama yaptıgında yaklaşık 20 bin tl giderin oluyor fazlasıyla
    Aylık 10 BİN TL gibi bir rakam size kalır
    yatırdıgınız 200 milyarında %60 geri aldıgını varsayarsak 80 BİN TL yatırımla hem iş sahibi hemde yaklaşık 10 milyar gelirliniz olacaktır :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 16

• İstanbul anadolu yakasinda olabilirse en az 1 internet kafe. Ama pc ler saglam ve herseyi kaliteli olmali. Gider elektrk internet ve kira gelir max seviye. Kazanc %75

0|1
    0|0
    • internet kafeler o kadar kazanıyor mu? heryer internet kim gidiyor kafelere

• Tabi disa masrafin cok yok ki. Dukkan sana aitse gelir daha da cok. Bir de islek yer oldu mu daha ne istiyorsun. Bilgisayarlarin iyi ve tatmin ediciyse facede talilmaya bile gelen olur :D bizim semtin caddesinde ki internet kafe 2 katli ust kat internette gezintiye ayrilmis bilgisayarlar alt kattakiler oyun icin ve gunun 4 de 2 si gunduz vakti dolu oluyo bazen yer bulamiyorum.

• Finansal enstrümanlara yatırım yapardım yapıyorumda zaten anlamadığım ticari işlerde batırma riskimden daha az olurdu faiz ve gayrimenkul gibi getirisi çok çok az olan alanlardada eritmezdim açıkçası

0|1
    0|0
    • borsa ve türev piyasalar gibi mi

• borsa da yatırımım var, o kısmı bozmak istemiyorum açıkçası, 1 yıl önce 2'lerden petkim almıştım, şimdi 4'ü geçti. Emtia da petrol kısmından emin değilim, ben 1-2 yıl 40. usd sularında kalacağını düşünüyorum

• Rusya yi takip et ışte ne zaman ekonomik olarak dibe vurarsa petrol yine tavan yapar :)

• yine cafe açarım..

0|1
    0|0
  • internetten uygun araç bakar alır üstüne koyar tekrar satışa çıkartırdım

0|1
    0|0
  • Rent a Car
    Oto yıkama
    Kafe açardım

0|1
    0|0
  • Var olan firmamıza yeni bir makina daha alıp büyümeye giderdim. Hiç fena olmazdı.

0|1
    0|0
    • hangi sektör, ne üretiyorsunuz

• Meşakatli bir iş olsa da para kazanabileceğin bir sektördür. Bilgi birikimin, el yatkınlığın ve de tecrüben yoksa tek başına başarman imkansız. Makinalardan tut, x firmalara yaptığın çoğu iş ve programlar hep dolar bazında olduğu için riskli bir iştir. Ben sana teferruatlı şekilde anlatmayayım; google'ye yaz cnc ve işleme merkezleri ile neler yapıldığını bizzat gör.

• bakıcam ama anlamıyorsan zor gibi görünüyor, teşekkürler

• organik besi çiftliği

0|1
    0|0
  • bir kısmıyla stüdyo acarm. bir kısmıyla da bar

0|1
    0|0
  • yaptığım bir yatırım işi var ismi profilimde mevcut ona yatırırım

0|1
    0|0
    • reklam izle para kazan mı?

• siteyi inceledim ama pek anlamadım açıkçası nasıl bir sistem

• yatırımını yapıyosun günlük 10dk zaman ayırıp 10 adet reklam izliyosun 24 saat boyuncan her 20 dk da bir kazanıyosun

• bankaya yatırırım her ay 3 bin lira param olur

0|1
    0|0
    • iş kuruyoruz dostum, aylık o kadar gelmiyor, 1.800 civarı anca

• %1.5 faiz veriyorlar diye biliyorum iş kuruyorsan güzel bir yerde internet kafe satın alabilirsin mesela ayda 15 bin lira kazanabilirsin

• günlük ev işine girerdim

0|1
    0|0
  • Spor salonu acarim

0|1
    0|0
    • 200.000'e zor sanki

• Orta seviye bir spor salonu acilir o paraya. Zaten kazandikca büyütür yenilikler yapar degisimi saglarsin.

• Giderim sadece.
    Baska ulke de baska bir care dusunurum.

0|0
    0|0
  • önce kendimi sonra çevremdeki sağlamları yanıma alırım

0|0
    0|0
  • Yer yatarım napıcam 😀 Bide onlamı ugrasıcam. Dünyaya birkere geliyoruz

0|0
    0|0
  • Ben olsam bana verir kazanmamı izlerdim. :D

0|0