Yeter Artık Dayanamıyorum?

annemle babam ayrılar ben annemde kalıyorum çok acı çektim ama hep annem yanımdaydı artık beni istemiyor babam beni istiyor ama sadece lafta yanına gitsem o da bakamaz ben ne yapacağım? yaşımda büyük değil ki kendi evime çıkayım onlara muhtacım..

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Annen neden istemiyor seni?

0|0
    0|0
    • okulda çıkarttığım bir suçtan dolayı aslında suç benm değil ama buna kimsen inanmıyor annemde dahil o yüzden beni istemiyor

• Hmm annedir sana ders vermek için öyle davranıyor olabilir.

• bana eleman lazım. gel çalış geçin

0|0
    0|0
  • annen neden istemiyor ki seni evlat neden istenmez

0|0
    0|0
    • okulda çıkarttığım bir suçtan dolayı aslında suç benm değil ama buna kimsen inanmıyor annemde dahil o yüzden beni istemiyor

• seni sıkıyorum ama ağlıyorum dedim isterse ağladığını tüm mersin duysun umrumda değilsin dedi bu nası bir hayat ya

• hayır sıkılmıyorum mesajda atabilirsiniz
      bir anne ve kızın barışması daha önemli şu an
      biraz zamana bırak çok ta üsteleme hal ve tavırlarınla tatmin edersin onu
      ama ne olur bak lütfen diyorum evinizden ayrılmayın

• Babanın yanında yaşa. Kendi ayaklarının üstünde durmaya başla yavaş yavaş.

0|0
    0|0
  • :( annen neden seni istemiyor onu anlamadım?

0|0
    0|0

• bilmiyorum babamı çağırsam bile artık çk geç o bile beni koruyamaz

• Okulda ne yaptınki sen haksız suçlama olsada?
      bukadar kızmasını gerektirecek ne olabilir çok ilginç :((((

• Hangi ildesin

0|0
    0|0
  • Bende senin olayındayım ailem ayrı masraflar vs vs yük oluyoruz her ne kadar bir çocuk annesine babasına yük olmaz deselerde yapacak bişey yok okumana bakacaksın mesela ben ünv. ye kadar burada duracağım sonra kendi hayatıma atılıcam :)

0|0
    0|0
    • masraflar yüzünden falan değil, okulda çıkarttığım bir suçtan dolayı aslında suç benm değil ama buna kimsen inanmıyor annemde dahil o yüzden beni istemiyor

• Masraf sadece benim bahanem seninki budur okuyup hayatına atılmayı bekleyebilirsin evlenme konusuna bilmiyorum yasın kaç ama bu kafayla atılma hani sorunum var evleniyim kurtulayım deme sakın yalnıs bir adımda tüm hayatın etkilenir istemiyolarsa sabretmen gerek

• Dürüst biriysen burada yalancı çok o yüzden diyorum dertlesmeye beklerim

0|0
    0|0
    • şu anki durum cidden yalan değil çok önemli bir mesele benim gözümde

• Mesaj atar mısın

• Hangi şehirdesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...