Kiz arkadas ve sevgili?

bulanlar edinenler nasil ediniyorlar, ne yaparak sevdiriyorlar kendilerini

Güncellemeler:
gjghhgh

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Zorlamayin
    Tek başına mutlu olmayı ogrenirseniz
    O sizi bulur
    Tabi evde otururken kimseye hayatinin aşkı gelmez herhalde :)
    Ama arayistaysaniz
    Fakat bir türlü olmuyorsa
    İçinize yönelin, üzerine gitmeyin konunun
    Rahatına koyun
    Mutluluklar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kısmet işi gibi... Sevgiliminden ayrıldığın hafta boyunca 5 kızla tanıştım. Ve bana hoşlantılarını belli ettiler. Bunu öğrenen eski sevgilim kudurdu. Wp den engellemeler, resimlerden beğenilerini çekmeler felan. :D Kısmet işi hocam sen dersin kimseyi sevmem bir bakarsın hayatına öyle biri girer ki hepsini unutturur. Allah herkesin hayatına öyle birini soksun ki yaşadığımız olumsuzlukları silip atsın...

0|2
    0|0
    • sen isinin zorlu 5 kiz falan ah sizin gbiler yuzunden yalnizim

• sizin gibiler derken aslinda kotu niyet yok, yani sizin gibilerin cevresi cok bana tenezzul etmiyorlar diyorum

• Dostum kısmet işi bu. Dediğim 5 kızı ise en fazla 1 haftalık tanımayla. 1 tanesini ise sadece 1 kez gördüm o kadar. Ondan sonra sohbet etmeye gelmişti. Her şey kısmet...

Kızlar Ne Diyor 9

• Bılen banada soylesın

0|0
    0|0
  • Ben başardım 😄 soyut kısmı kişiyle alakalı ama somut kısımda kendimi frenlemeyi öğrendim aşırı kıskançlık yapmıyorum, en uzun tribim 10 dk, kişisel alanlarına saygı gösteriyorum, ilgi alanlarına ilgi duyuyorum çok sıkmamaya çalışıyorum çünkü sıkmayınca bir şeyi saklama ihtiyacı duymuyo ben sorgulamadam kendi gösteriyo misss herkeşş mutlu 😂

0|0
    0|0
  • İnternete ilan veriyorlar

0|0
    0|0
  • Sevdirmiyorlar seviliyorlar..

0|0
    0|0
  • bilmem ki

0|0
    0|0
  • Boşver sevgiliyi bekar hayatı en iyisi :#

0|0
    0|0
  • :)) ahahaha o nasıl bir sorudur ya...

0|0
    0|0
  • nasip kısmet ; D

0|0
    0|0
  • senin gibi olmayarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :) Bunun için ekstra bir çabaya gerek yok yani kendi acimdan söyleyecek olursak ornek bir yere gidersin arkadaşlarınla bildirim yayınların o arada bir başkası seni görür ekler beğenir sohbet muhabbet gider... Önce kendimize guvenicez.

0|0
    0|0
  • Para ile satın alıyolar...

0|0
    0|0
  • kimininki rastlantı kimi internetten tanışıyor kimi okul arkadaşı kimi mahalle arkadaşı vs vs..

0|0
    0|0
  • Öğle bir dedinki içim burkuldu la :D

1|0
    0|0
  • konuşma biçimi. D bide yakışıklılık bide :D bilmiyom hahah :D

0|0
    0|0
  • özel bir şeyle olmaz o kovalıycaksn. Bir insan hobileri, tarzı, hatta kıyafet kombinlerine göre aynı doğrultuda sevgili bulabilir.

Misal çok cool takılan, lüks yerlere giden, bir birey takıldığı ortama göre sevgili adaylarıyla karşılaşır.

Ya da fantastik yapımları seven, ilgi duyan ve bu ortamlarda sosyalleşen kişiler (cosplay gurupları gibi) bu tarz yerlerden sevgili edinebilirler.

Yapman gereken şey sosyalleşmek ve gerçekten zevk alacağın bir hobi, edinmek. Gerisi gelecektir.

Ek olarak bir kızın karşısında kaba da olma, utanma da.

0|0
    0|0
    • bir yerlere cikmiyorum ki arkadas cevrem yok

• ne alakası var amk? Sen bu kadar pesimistsen zaten düşüremezsin. En iyisi evlen gitsin karşına çıkan doğru düzgün bir kızla.

• ama gercek bu hocam tum tanidigim erkekler beni taniyinca vazgecti kanka olmadi

Yükleniyor...