Namazda geçen sohbet? Canım sıkıldı kim haklı sizce?

Namazım bitti, telefondan eTasbih diye uygulamayi actim tesbih cekiyordum. Dayi dürttü disarda oynasan filan dedi, bende iki defa gosterdim anlamadigini dusunerek. Tesbih cekiyorum dedim, oda sonra cek veya ceksen namazda dikkatim dagildi gozum ona kaydi dedi.
Hakkini helal et, iyi de dedim senin gozun namazda olsa gormezsin dedim.
Biraz agir konusdum gibi geldi, ikimizde haksiz sayilmayiz ama benjm haberim yokdu.

1|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir sorun yok bence :) Can sıkıntısı böyle olsun her şeyde ciddiyseniz yani kinaye yoksa soruda

0|0
    0|0
    • Ciddiyim ya :) Kinaye filan yok soruda. Agir konusmus olabilirim diye canim sıkıldı.

• Biraz ince dusunur birisiyim.

En İyi Erkek Görüşü

• Sen resmen haklıyken haksız durumuna düşmüşsün. Haklısın telefonda sesli bir şeylerle uğraşmadığın sürece ne yaparsan seni bağlar, haklısın namaz kılanın dikkatini dağıtmadan namazına odaklanması lazım ama dile getirmeyip kusura bakma deyip altdan alıp olayı tatlıya bağlasaydın neyse her şeyde bir hayır vardır adama da nasihat olmuştur belkide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ibadet yapıyosunuz sonuçta ne gerek var tartışmaya

0|0
    0|0
    • Yok zaten tartismadik ama ben yanlis mi konusdum acaba diye kafama takildi.

• yok bence sen yanlış konusmamıssın amcada haksız oyuzden takmaya gerek yok

Erkekler Ne Diyor 12

• Gereksiz tartışmalar. Sevap alacağım derken, Kabe'yi yıksan alacağın günah kadar günah kazanıyor olabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • İkinizde de var arıza :) Son cümleyi söylemesen olurmuş :) Zikirmatikler var onlardan kullan dikkat çekmez o zaman :) Camilerde oyun oynayan çok olduğu için bir an senide oyun oynuyorsun sanmış

0|0
    0|0
  • Şeytanın oyunları, tuzakları..
    Dikkat etmek lazım ama zaten agir konuştum mu acaba diye düşünmek bile iyi bir şey..

0|0
    0|0
  • dayının dikkati dağılcağı varmış vesvese içinde durmuş namaza :) sen de tesbih götür kardeş eTesbih neymiş yau :D

0|1
    0|0
  • Sorun olduğunu düşünmüyorum, sende hakkını helal et olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • Yapma bir dahakine. Ne demek gözün namazda olsa sen görmezsin. Sana mı kaldı namazını sorgulamak hadi onu geçtim ötede sorarlar bu adama laf ettin de senin namazların nasıldı diye.

0|0
    0|0
  • Parmaklarin la cek yani telefon bir insanin dikkatini dagitir yani bu sende olsan ani olur ve yalsi bir amca senin telefonunda e tesbih oldugunu nerden bilsin garip

0|0
    0|0
  • Sende namazdayken gözün hiç bişeyi görmüyosa haklısın ve helal olsun

0|0
    0|0
    • Abi goruyorda ne biliyim yani bir anlik oyle dedim, zaten bir hadisede de duymusdum benim ki gibi olay :)

• :) peki Allah kabul etsin

• kardeş bu tür şeyleri ihtiyar amcalarımz bilmediğinden bence hak veröek

0|0
    0|0
  • imama sormak gerek

0|0
    0|0
  • ıkınızde haklısınız ama bıraz agır konusmussun da telefondan tesbıh ne alaka?

0|0
    0|0
    • Abi bir hadisede gecmisdi, ordan bende soyleme geregi duydum. Normal tesbih yerine veya el kullanmak yerine uygulamadan cekiyorum. Saydikca basiyorum.

• amca haklı. one ln öyle telefonla tesbihmi çekilir. 360 kabe görselinide aç 7 defa turla hacı ol ozman.

0|0
    0|0
    • Ne alakasi var, elle ugrasmak yerine telefondan cekiyorum kendisi sayiyor. Soyledikce basiyorum.

Yükleniyor...