Sanalda tanıştığımız kişilerin hepsi kötümüdür size?

Sanal tanıştıklarımın bazılarının iyi olduğına inanıyorum sizce doğru mu? Güvenmelimiyim konuşmalımıyım yoksa hata mı yapıyorum?

0|1
23|58

En İyi Erkek Görüşü

• disaridaki insanlar nekadar güvenilirse sanalda okadardir bence ayrim yapmam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanalda tanıştığın kişiler neden kötü olsun? Sen de sanaldasin, kötü müsün? Oradakiler de sokakta gördüğün insanlar.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Bu senin karakterine ve ne istediğine bağlı yani neye iyi neye kötü dediğine. Ben sağcıyım Ahlaka, helale harama önem veriyorum bu yüzden bazen kızları erkeklere karşı uyardığımda, dikkatli olmalarını söylediğimde duymadığım laf kalmıyor yani beni kötü sayıyorlar bir kesimde teşekkür ediyor Kısacası bu senin ne aradığına bağlı

0|0
    0|0
  • Öyle olsa bu kadar kişi neden burada var? Herkesin amacı kötü olamaz. Gerçek hayatta ki zorluklardan kurtulup buraya rahatlamaya gelenler de var. Ön yargı ile yaklaşmayın.

0|0
    0|0
  • Neden hepsi kötü olsun ki onlar da senin benim gibi insan. Ama güven konusuna gelirsek bence ne sanaldan ne de reelden asla birilerine güvenme.

1|0
    0|0
  • Ve sen bu soruyu da sanal ortama soruyorsun :))

1|0
    0|0
  • muhakak iyi insanlar var
    kötü insanlarda varr
    hayat gibi

0|0
    0|0
  • Ülke erkeğinin büyük çoğuluğu abaza ve bunlar internet te avlanma peşinde olan sapıklar, her kıza yazan tipler. Buda en çirkın kızın bile egosunu şişiriyor. Sanal a karşıyım güvenmiyorum. Fotoğraflar, duygular hepsi sahte , dikkatli olmanı öneririm. Erkek arkadaş arıyorsan , yakın çevrenden bak.

0|0
    0|0
  • hayır, ben çok iyiyim mesela

0|0
    0|0
  • Hepsine Güvenebilirsin, Hepsi Temiz Çocuklar.

1|0
    0|0
  • babana güvenme demişler :)

1|0
    0|0
  • Sanaldaki insanda sosyaldeki insan değil mi? Sanalda da sosyalde de aynı insan var. Sosyal hayatta ne kadar iyi insan varsa sanal da da okadar iyi insan olacak haliyle. Şunu unutmayın; sanalda maske giymek kolay olduğundan kötü insanlara davetiye çıkarması olasıdır.

0|0
    0|0
  • Sanalda iyi insanlar da vardır kötü insanlar da. Ha ne var ki konuştuğun kişinin iyi mi kötü mü olduğunu ayırt etmek mümkün değil. Nedeni ise sanalda gizlenmenin daha kolay olmasından kaynaklı. O yüzden herkese bir anda güvenmemelisin. Duygularını ve nefsini kullanmadan onları tanımaya çalışmanı tavsiye ederim, sonrası size kalmış..

0|0
    0|0
  • Canım. Hayatta olduğu gibi sanalda da reeldede iyi ve kötü insanlar var. Ama sanalda maalesef yalan söyleyen insan çok.
    Kendi adıma söylemem gerekirse kimseye sanal da olsa yalan söylemedim söylemem de. Ama maalesef o kadar yalancı dolu ki sanal alem. Biz doğru söyleyenleri de yalancı zannediyorlar. Bence bunun ayrımını senin yapman lazım

0|0
    0|0
  • O zaman bu dünyada yaşayan bütün insanlarda öyle demektir. Sonuçta her çeşit insan var bu ortamda da.

0|0
    0|0
  • kotudur

0|0
    0|0
  • nerede tanıştığın değil kiminle tanıştığın önemli.

2|0
    0|0
  • Kişi karşısındakini kendisi gibi görürmüş.. Anlayana bu özdeyiş yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Ben cok iyi birisiyim ama kotu gorunuyorum :O

0|0
    0|0
  • Hepso kotu degil ama geneli kotu

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • Benim tanıştığım kişilerin hepside iyi insanlar. Allah herkesi iyi ve güvenilir insanlarla karşılaştırsın :)

0|0
    0|0
  • Yoo ben iyiyim jxxjkxdj

0|0
    0|0
  • JHepsi kötü hepsi organ mafyası asdf

0|0
    0|0
  • benle tanışanlar kötüsün demedi

0|0
    0|0
  • Hayır, Değildir :)

0|0
    0|0
  • Degildir ama nuyetleri cok belli oluyor

0|0
    0|0
  • kotu olanlar sayica fazla

0|0
    0|0
  • Bir elin 5parmagı bir degil demişler buda o hesap konus ama temknlı olmanda fayda var

0|0
    0|0
  • Değildir. Çok kolay güvenme. zaten yakında belli eder kendilerini.

0|0
    0|0
  • ne herkes çok kötüdür, ne herkes çok iyidir.. Herkes gizemi senin anladığın ve tanıdığın kadarı ile iyi ya da kötüdür.. ;)

0|0
    0|0
  • yokk bana hep iyileri denkgeliyorr

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 22

• sanaldan tanışmıyorum çünkü bana yanlış geliyor ama reel olsa hiç sorun olmaz çünkü kötü çıkarsa şayet bir daha onunla görüşmem ama sanal da katil mi, hırsız mı, sapık mı hiç bilemezsin ama reel da insan hisseder biraz da olsa yanlız reel de tanışmak hiçte öyle kolay değil :) buna rağmen sanaldan kimseye yanaşmıyorum. Yanlız sevdiğim ve tanıdığım kişi ise onu sanaldan takip eder belkide ona yazarım :)

0|0
    0|0
  • İyi ve düzgün insanlar sanalda da vardır, reelde de. Ama sanalda size nasıl birinin denk geldiğini anlayamazsınız, sanalda maskelenmek daha kolay. O yüzden pek güvenmeyin kimseye.

0|1
    0|0
  • Neden kötü olsun sende sanaldasın suanda sen kötü müsün peki :) ben kötü değilim mesela :D

1|1
    0|0
  • İyi insanlarda var mesela ben *-*

0|0
    0|0
  • kötü hepsi :D

0|0
    0|0
  • benim için sanalda tanıştığım insanlar sadece sanaldır ve öyle kalmalarına özen gösteriyorum

0|0
    0|0
  • Değildir bence benimde böyle bir yargım vardı ama artık öyle düşünmüyorum iyiki tanıdım dedirtiyor kendine

0|0
    0|0
  • no dostum

0|1
    0|0
  • Kötü olmayabilir ama bunu bilemezsin

0|0
    0|0
  • Kötu degillerdir

0|0
    0|0
  • Öyle herkese güvenilmez güveneceğin insanı bilmek lazım oda zamanla olur

0|0
    0|0
  • sanaldan anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Hepsi kötüdür demeyelim de hepsi iyi değil.

0|0
    0|0
  • Kımseyle tanışmıyorum

0|0
    0|0
  • İyi-kötü her yerde

0|0
    0|0
  • Yani belki

0|0
    0|0
  • hepsı kotu degıldır guvenerek buyuk rısk alırsın

0|0
    0|0
  • herkesin kotu olacak hali olmadigina gore

0|0
    0|0
  • Ben konuşuyorum kötü olduklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Değildir. Sende şuanda sanaladasın ve kötü müsün sence?

0|0
    0|0
  • Doğrusu iyi kişiler de olsalar sonuç iyi olmuyor. Ve benim tanıştıklarımın %95 i kötüydü. Hatta psikolojik sorunları vardı.

0|0
    0|0
  • Konuş da çok güvenme derim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...