Tuhaf kızlar hakkında yorumunuz nedir?

18 yaşımdayım insanlara bulaşmadan kendimi hep soyutlayarak büyüdüm sıkıntı yaşamamak için ve ev içindeki olaylar yüzünden biraz erken büyüdüğümü ve güçlü olmaya itildiğimi söyleyebilirim. şimdi ise etrafımdaki herkes tuhaf bir insan olduğumu söylüyor. sağım solum belli değildir bir an neşeli olup 2 dk sonra durgunlaşabiliyorum, biraz gizemliyim özelimi anlatmam sinirliyim asabiyim ama bazende melek gibi uysalım beklenen tepkileri vermem şaşırtırım bu insanlar için nasıl bir algı yaratır özellikle erkekler nasıl düşünür çekici mi bulur itici mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kafayı yemişin sen kızım net.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 18 yas ben farkliyim deme cabalari... herkeste var bunlar az cok. Her insan farklidir. Bunlar seni tuhaf yapmaz. Eger farklilik tuhaflık olarak isimlendiriliyorsa inan hepimiz tuhafiz

0|0
    0|0
    • sorum bu değildi. evet herkesin tuhaf olmasıysa olay kendince laf sokmaya çalışarak tuhaf bir duruma düştün sadece tuhaf olsa iyi bir de çirkin. farklıyım demedim tuhaf olduğumu da dile getirmedim insanların söylediklerini yazdım ve bunun üzerine soru sordum. "okuduğunu ve dinlediğini anlama" durumunu duydun mu hiç bilmiyorum ilokul 3. sınıfta işliyoruz ama biraz geç kalmışsın sanırım biraz kitap okuyup bunu geliştirmeni öneririm.

• Laf sokmamistim canim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Çekici veya itici değil ama tehlikeli geliyor bana, kırılma ve üzülme ama senin gibi tiplerle ilişki sürdürmek zordur, psikoloğa falan gittin mi hiç, bu düzeltilebilecek bir durum

0|0
    0|0
    • bütün ailem neredeyse 10 yıldır psikologlarda. psikoloğun bana antidepresan verip uyuşturmaktan başka hiç bir faydası dokunmayacak

• sen bana kafanı koparırım diyosun agresif olan beni miyim

• Agresif olduğun için öyle dedim

• valla aynı ben :D farklı olmak iyidir takma kfana :)

0|0
    0|0
  • büyyünce gecer

0|0
    0|0
  • pek arkadaş olmak istemem açıkcası

0|0
    0|0
  • Sıkıcı tip

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...