Ego tatmini sizce nedir?

Çokca rastladığım bir şey bu. adamın tipine bakıyorsun bir şeye benzemiyo ama kendisini öyle bir anlatıyor ki görmesen, gözünde brad pitt canlanır. zannediyorum ki egosunu bu şekilde tatmin ediyor. sizce, ego tatmini nedir? siz egonuzu nasıl tatmin edersiniz?

0|0
10|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• For ex: bretbpit de kimmiş :))

2|0
    0|0
  • aslında egolu insanlar kendilerini aşırı sevdikleri için oluyor bunlar :)
    yani herşeyin aşırısı zarar kendini sevmeninde :))

1|0
    0|0
  • Bu Ego, elit v. s tarzı kelimeleri kim çıkardı anlamıyorum kime göre bunlar var
    Mesela şimdi sen ego kasıyor dediğin adamın tipini beğenmeyerek ona laf sokarak kendi egonu kasmış olmuyormusun..!
    arkadaşlar herkesin kendine göre ayrı bir güzelliği vardır senin beğenmediğin birini başkası canı pahasına sever beğenir. boşa dememişler beğeni göreceli bir kavramdır diye

2|0
    0|0
    • benim ego kasmamla ne alakası var? benim gibi biri buna asla bakmaz demiş olsam evet haklısın ama ben sadece gördüğüm hareketlerden bahsediyorum.

• bu şekilde daha açıklayıcı oldu

• Kendi dünyamızı kendimiz zorlaştırıyoruz başka açıklaması yok

• Yok haci. Saka yollu fena abartmalar var bende de. Kelime dagarcigim yetebildigi kadar iste. Egolu kisiler resmen internetten download ediyo cumlelerini. Ozel taninmis adamlarin ilginc cumlelerini alip ezberliyo.
    Agiz bir baska anlatiyo. Hareketler bir baska.
    Boyle birine asik olmak isterseniz yaklasin ve ona onu sorun. Yoksa tipinden halinden bir sey bulmaniz imkansiz.

1|0
    0|0
  • insan yeri geldimi kendisini ti ye alacak

1|0
    0|0
  • İnsanların ne düşündüğü umurumda değil hepsinden nefret ediyorum.
    Bu yüzden her ' Ateşle oynama ' dediklerinde dahada bağlandım şeytana.

1|0
    0|0
  • kişinin kendi benliğini duygusal olarak tatmin etmesi demek :)
    genelde çapsız insanların başvurduğu yöntem.. ihtiyacım yok çok şükür :)

1|0
    0|0
  • yerim egoyu egoda nedir

1|0
    0|0
  • Doygunluktur kisa. ovguye ilgiye iltifata kendini doyurmak

1|0
    0|0
  • Arkadaşınla tartıştığında, "sen kimsin be? Senle sırf arkadaşlarım fazla olsun diye takılıyorum. Defol ezik" diyip, sümüklü peçete gibi bir kenara atabilmektir.

1|0
    0|0
  • Valla Şu an açıklamaya usendim roman yazmak istemiyorum

1|0
    0|0
  • Riyakârlık gerçek adı ve şeytanın en sevdiği özelliklerinden biridir yani şeytanı şeytan yapan şeydir kendini beğenmesi insanlardan üstün görmesi gurur ve kibiri. Allahın bir kulda en sevmediği başlaiıca şeylerdendir. evet hoşumuza gider ama bizim değil nefsimizin hoşuna gider buda onu iyice kudurtur

0|0
    0|0
  • bilmiyorm

1|0
    0|0
  • Çaresizlik Kimse Onu Övmeyince Kendini Hatırlatmak İçin Yapılan Birşey Bence İlgisiz Kalmış İnsanlar Yapıyor Bence

1|0
    0|0
  • Bireyin yaptıgı şeylerde iyi ya da mükemmel olma çabası ve bunu başkalarından duyma isteği..
    Bknz.
    www.mailce.com/.../ego-e1352603364193.jpg

0|0
    0|0
  • Biz onlara halk arasinda gotu kalkik diyoruz

1|0
    0|0
  • Buradaki ego tatmini şudur
    Soruya görüş atıp gelen bildirimi üstten kapatıp geçme :D

0|0
    0|0
  • Bir gün arkadaşla buluşacaz meydanda bir yerde otobüs duragı tarif etti orda bekle dedi, beklerken bir teyze hadi ayıp olmasın bir abla yaklaştı "Fazla egonuz var mı?" dedi...
    Hııııı ! ! demişim..
    Aynı cümleyi tekrar soran ablanın ciddi oldugunu görünce yok diyerek geçiştirdim.
    Yer Ankara o gün öğrendim arkadaştan otobüs kartlarına kısaca EGO diyorlarmış :D
    Sanırım ego kartının içindeki bakiye yetersizse Egosu onu tatmin edemiyor..

Ankaradaki otobüs kartından farksız benim için :D

0|0
    0|0
  • Söylediğin sey özgüven güzel insan ego tatmini bencillik sadece kendi çıkarları doğrultusunda hareket etme olmuyormu?

0|0
    0|0
  • erol büyük burcum ben ben erol büyük burcum benle öyle konuşamazsın bana saksı mamelesi yapamazsınız vakası ben bir anlatsam bu konuda destan yazarım ama bende egomu bunları takmayarak tatmin ediyorum onun icin yazmıycam gibi bisey

0|0
    0|0
  • Hayal ederek ego tatmin ederim mesela kendimi robert downey jr in yerine koyarim egom tatmin olmuş olur

0|0
    0|0
  • bende blmıorm

0|0
    0|0
  • Somut bisey olmadan soyut seylerle kendini avutma sanati

0|0
    0|0
  • Allahım ne kadar yakışıklıyım , aynaya bakma hobisi icat ettim kendime :D Bakarak ayna çatlatmışlığım var :D

0|0
    0|0
  • "Nasılım?" diye sormaktır. :D
    Egoist değilim, kelim.
    Egomu tatmin etmeyi sevmem. :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir çabam olmadı.

0|0
    0|0
  • Gururda var bıktım bunların egosundan gururundan tribinden varya isyanlardayım

0|0
    0|0
  • Ego Ne? :D

0|0
    0|0
  • Ayna karşısına geçiyorum Allah'ım sen nasıl torpil geçtin böyle şu asalete bak yerim kendimi yalarım dil atarım kendime harikayım bitaneyim ben kendimi ısırırım diyorum bu ego tatminidir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Olmadigi icin tatmin edemiyom damla

1|0
    0|0
  • internetten taş gibi bir hatunun resmini bulup onunla nasılım sorusu sormaktır :D

1|0
    0|0
  • kendini beğenmeyen kişi yoktur. bazıları fazla beğenir.

1|0
    0|0
  • Çirkin erkekteki ego kadar beyni olsa 😂 ülkemiz şu an bu durumda olmazdı 😂

1|0
    0|0
  • Çok saçma birşeydir. ego tatmini boş iştir özünde olan insan ego tatminine ihtiyaç duymaz.

1|0
    0|0
  • Olmayan egomu tatmin etmeye uğraşmıyorum

0|0
    0|0
  • Güzellik yakışıklılıkk goreceli kavramlar sana gore yakışıklı değildir başkasına göre brad pittir😁 hiç ego tatmin etmeye ihtiyacım olmadı ahım şahım bir guzelliğim oldğndan değil ozguvenim oldğndan

0|0
    0|0
  • ego tatmini nedir nasıl yapılır ;)

0|0
    0|0
  • Egoist olmadığın için tatminde etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...