Sünnet derisinin hihazında et beni?

Sünnet derisinin hihazında et beni varmış. Ürolog siğil %90 demıstı ılacı vermıstı ama cıldıye ugra ora ılgılenıyo dedı gittim. Cildiyeci siğil gibi değil ben et beni oldugunu dusunuyorum dedı. Dondurma sprey falan sıktı. Geçer mi bu ya :(?

0|1
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ben 3 aydır tedavi görüyorum genital siğiller bulaşıcıdır ve tamamen geçmezler. cinsel ilişkiye girmeden önce partnerinin varsa eşinin aşı olması şart ki bu aşının da tanesi 300 lira. bence daha iyi bir uzmana göster ve genital siğil mi öğren. ama dondurma yöntemini uygulamışsa muhtemelen odur. inanılmaz acı çekmiştim ben

0|0
    0|0
    • İlk ürologa gıttım baktı %90 genital siğil dedi ilaç yazdı ama cildiyeye gorun emın olmak ıcın dedı bende cıldıyecı gıttım. Baktı gerince koyulaşıyor vs. Siğil değil ben et beni oldugunu dusunuyorum dedi. Dondurma sprey sıktı halen aynı gerçi bir değişme yok. Et beni dedi ama? Dextrocin krem yazdı bide

• kremin adını bilmiyorum ben krem kullanmadım. ben de yaktırdım ve 3 seans oldu ayda bir seans. bence yeniden farklı bir cildiyeciye git. ben de cildiyeye göstermiştim

• cildiyeci siğil değil bu et beni dedi. kurutma için sprey sıkıp krem verdı dökülür dedi ama bılmıyorum geçer mı sence bu et benleri? 15 gun sonra ıhtıyac halınde tekrar kurutma yaparız dedi ama zararsız heralde

Yükleniyor...