Neden bazı kızlar cok guzel :( ?

saçları upuzun sapsarı olan kızlar var , gozleri maviye yeşile çalan,, bu yetmezmiş gibi bir de fizikleri de guzel. Haksızlık değil mi?
minicik şort giyiyorlar yazları, tenleri bronz oluyor, bizim de hakkımız değil mi:(

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Allah vergısı kanks

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Genetik

1|0
    0|0
  • ana-babaları aşk ile sevişmiş onların

0|2
    0|0
  • sen anonimsin senin hakkın yok

1|0
    0|0
  • allahın yarattıgı her insan güzeldir dostum sadece kendine bakmayı bileceksin herşey senin elinde. saçma sapan triplere girmeyin :D

1|0
    0|0
  • olsada yesek bu mevsimde çıkmaz ama demi

1|1
    0|0
  • Onlar doğal mı?

1|0
    0|0
  • Biz ölelim o zaman. .. :(
    Saçmalamayi kesmeni öneriyorum sana :@
    Önemli olan disilik değil #kişilik... NET.

0|0
    0|0
  • Seninde sansin guzel olur

1|0
    0|0
  • Saçını sarıya boyatabilir , uzatabilirsin (prodakıt lar var dzleştirmek için vs), spora başlayıp düzenli beslenip sende mükemmel bir fiziğe sahip olabilirsin , yazın sahillerde veya makinelerde (adını unuttum) bronzlaşabilrisin , gözlerindeki dış kısmındaki pigmentlerden aldırarak mavi yapabilrisin , bunları yapıp sıkı seksi bir şort mayo giyebilirsin yazları , bunları yapabilirsin üzülme :/

0|0
    0|0
  • Allah azze ve celle birini güzel birini sıradan yapmış ve imtihan ediyor... tesettüre bürünse bütün bayanlar. ne kıskançlık kalır ne çekememezlik ne taciz nede erkek bakışları... çünkü tesettür genci , yaşlıyı, güzeli, çirkini, hepsini eşit bir seviyeye getiriyor ne birbirlerini kıskanıyor nede haksızlığa uğradım hissine kapılıyorlar... çünkü hepsi eşit oluyor tesettüre ve çarşafa bürününce... Allah bizi yaratandır ve nasıl huzur bulacağımızı ancak o bilir ve kuran ile bize bildiriyor...

1|0
    0|0
  • hayatta herşey kısmet..

0|0
    0|0
  • Evet haklisin, senin de hakkin oyle olmak.

0|0
    0|0
  • sen onları gözünde çok büyütüyor olabilirmisin. O da senin benim gibi insan. İnsandaki bu güzelliğe olan merak hiç bitmez mi?

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Önemli olan ic güzellik bacım

0|0
    0|0
  • Haksızlık tabi :(

0|0
    0|0
  • Çok ses etme. Senide onlarında Allah yarattı. Senide onlarında imtihanı verilen kadar. ayrıca güzellik gören gözde bence

0|0
    0|0
  • iyisi çıkmıyor onların boşver ;)

0|0
    0|0
  • güzellik görecelidir esmer kumral kızıl hepsinin güzelligi ayrıdır mesela sarışın mavi gözlü olucagına esmer ya da kızıl balık etli olsun isterim.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var be taktığın şeye bak
    Bütün insanlar güzeldir baktığın açıya ve bakımına göre değişkenlikler gösteriyor

0|0
    0|0
  • Sende kendine bak seninde olsun :D !

1|0
    0|0
  • Olur oyle cok sey yapmamak lazim

0|0
    0|0
  • senin giymene kim engel, devlet mi izin vermiyor :))

0|0
    0|0
  • Sen nasılsın görüp potansiyel var mı diye anca ozmn karar veririz :D

0|0
    0|0
  • onlar Venüs'ten.

1|0
    0|0
  • Sen nasil gorunuyosun gorelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her sarışın renkli gözlü güzel olacak diye birşey yok bence. Kendini çirkin görme, makyajını yap, güzel giyin sen de güzel olursun. :)

1|0
    0|0
  • Bizim kaderimiz bu iste 😏

1|1
    0|0
  • Ses etme Allah verdi :D

1|2
    0|0
  • Of bilmiyorum keşke bende onlardan olsaydım

1|0
    0|0
  • Her gözü mavi olan saçı sarı olan güzel mi lan?

0|0
    0|0
  • Ben de düşünüyorum bunları. Iyi olurdu güzel olaydık. :(

1|0
    0|0
  • Saçlarım kısa kahve gözlerim kahve boyum 1.60. Senin standartlarına göre çöpe atılacak kızım.

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavram.

0|0
    0|0
Yükleniyor...