Kendimi sevmiyorum saçma sapan şeyler yapıyorum?

Bunlar geçici şeyler mi arkadaşlar önceden böyle değildim ama son 1-2 senedir böyle hissediyorum. yaş 18 1,5 ay önce girdim. lise 3 okuyorum. belki ergenlikle ilgili bişeydir çünkü lise 1 de falan böyle değildim lise 2 ye doğru başladı bunlar. kendimi sevmiyorum mesela sırf rahatsız olduğum için ve görüntüsü kötü diye kol ve bacak kıllarımı aldım. makineyle bodygroom. daha sert ve sakal gibi çıkmaya başladı. geçiştirmek için sürekli aldım ve şu an kıllar çok sert sakal gibi sipsiyah çıkıyor bende sürekli makineyle almak zorunda kalıyorum. yüz olarak da bakım vs yapmıyorum sivilce yağ vs. pek umrumda olmuyor umursamıyorum artık saldım kendimi. arkadaşlar bunları çözmek istiyorum en önemlisi kendimi sevmek ama yaptığım salaklıkları çözmeden kendimi sevmem imkansız. bu yüzden önce şu kılları bir normale çevirmek istiyorum çünkü çok fazla rahatsız oluyorum şuanda. batıyor kaşındırıyor kessem bile aynı şeyler hatta daha kötü kesince sert uzuyor yaza geldik nerdeyse 2 ay içinde çözmeme yardım eder misiniz?

Güncellemeler:
Keşke hiç dokunmasaydım da doğal kalsaydı. arkadaşlar düşünen varsa sakın dokunmayın bile ben mahvettim siz de mahvetmeyin
Lazere gitmem zor yazın olmuyor zaten onlar güneşe çıkmamak gerek ve hemen 1-2 seansta bitmez. nasıl almam lazım epilatör alsam hani cımbız gibi tüyleri kökünden alan cihazdan azalma ve incelme olur mu?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...