Görücü usulü ile evlenmek?

Görücü usulü ile evlenmek daha iyi bence. Sizler ne düşünüyorsunuz. Zaten edep haya denen bişey kalmadı. Herşeyi aleni yaşıyor millet. Harama helal deniyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

Güncellemeler:
Görüşleriniz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Amin. En sağlam evlilikler görücü usulüyle kurulmuş. Geçmişin geleceğe ayna tutması gerekirden iyice ecdadımızdan uzaklaştık.

0|1
    0|0
  • Birikerinin uygun görmesiyle doğru dürüst tanımadan evlenmek mantıklı ve doğru gelmiyor bana
    edepsizleşmeden de tanıyabilir insanlar birbirlerini herkesin tercihi farklı saygı göstermek lazım, ben istemem...

0|0
    0|0
  • Hayat senin

0|0
    0|0
  • Dogru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Ama karsindakinin özelliklerini huylarini blmyosun

0|0
    0|0
    • Ozaman şöyle söyleyeyim. 10yıllık sevgililer neden ayrılıyor. Erkek veya kadının başka başka huyları çıkıyor.

• Bu görüşe karsi degilim vallaha annem babam gorucu usulu evlendi ama daha mutlu ve aşıklar sadece belki karsindaki sorunlu bir pskopat icip icip gelcekmutsuz edecek ne yer ne icer bilmezsin o anlamda yoksa bende görücü usulu evlilige karsi degilim sevgili olup evlenmek gercekten daha degisiik bilyom

• Karşısın demedim ki zaten :-)

Erkekler Ne Diyor 3

• valla kişisel tercih
    bana kalırsa saçmalık

0|0
    0|0
  • Sırf Allah'ın rızası var diye tanımadığım biri ile evlenmek... Evladım hayatınla kumar oynuyorsun haberin yok, aç biraz 3. sayfa haberi oku...

0|0
    0|0
  • Görücü usulü ile evlenmek... encrypted-tbn2.gstatic.com/images

0|0
    0|0
Yükleniyor...