Sizce burda hata kimde?

Gelecegin potansıyel suçlusu nasıl yetiştiriliyormuş görelimmi? ağlanacak halimize gülelimmi?

0|2
4|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir de iyi bir şey yapmış gibi videoya çekip paylaşmışlar. Yaşından büyük işler yapan çocukları sevmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Ne yazık ki kadınların erkek çocuk zaafı en büyük toplumsal hatamız.. Her zaman vazgeçilmez nesne olarak büyütülen erkek çocuklar mutlaka ama mutlaka sorunlu oluyor.. Benden 12 yaş büyük dayım vardı. Anneannem ona karşı çok zaaf gösterirdi ve oda çok muhteşem bir adam olacağına iyi bir içici ve kavgacı oldu..

1|0
    0|0
  • Burada hata küçük çocuğa şimdiden şaka yolu ile olsa da dövmeyi öğreten, yaptırtan kişi de. Kendisi eğlenirken bilmeden çocuk üzerinde oluşan travma etkisine. Çok yanlış , çocuk psikolojisi açısından küçük yaşta dövme ile sorunun kaynağını öğrenmeye çalışması üzücü bir durum.

1|0
    0|0
  • Büyünce mutsuz bir birey olması kuvvetle muhtemel..

Evde disiplinli, saygılı, faydalı bireyler yetiştirdiğim için gurur duydum kendimle. Anne baba olmanın gerekliliğini çocuğu dünyaya getirip boğazını boş bırakmamakla aynı paralelde tutan, yine muhtemelen kendisi de eğitimsiz ( ahlaki eğitim) ebeveynlerin yetiştirdiği bir canavar bu ufaklık.

Sevginin aşılanmadığı bir bünye hem kendisine hem çevresine hemde toplumuna zarar verir..

2|0
    0|0
  • Bir çocuk masundur 0'dan dünyaya gelir.
    Ona şekil veren ebeveyn'dir.

Çok yazık bu çocuğa öyle bir ailede dünyaya geldiği için.

Allahım bu tip kötü insanlara çocuk nasip etmesin olan çocuklara oluyor, allah ıslah etsin bu tip insanlarıda.

1|0
    0|0
  • 15sn izledim yetti, gerisini izlemedim. Birde bu işten zevk alıyorlar. Şimdi ki psikopatların çocukluğuna insen bu tür görüntüler çıkar eminim. Hata bu tür ebeveynlerde bence...

2|0
    0|0
  • bir döverim bunu 1 hafta götünün üstüne oturamaz bana böyle bişey yapsın ya da benim çoçuğum olsun böyle davransın başkasına

1|0
    0|0
  • böyle böyle başlıyor işte saldırgan erkek tavırları..

1|0
    0|0
  • böyle şeyleri izlerken üzülüyorum

1|0
    0|0
  • Çocuklarınızı terbiye etmeye çalışmayın kendinizi terbiye edin her çocuk anne babasını örnek alır.
    Sorunun cevabı = Anne Baba

2|0
    0|0
  • Şiddet türkiyede neden yayğın deniyo çok derine inmeye gerek yok sebep aramak için biz büyüklerimizin yanında konuşamazdık saygıdan şimdiki durum bu yetiştirmede biter herşey

1|0
    0|0
  • Yanlışları hoşgörenler suçlu. bir kişi yanlış yapar, gören bin kişi de susar kabul eder..

1|0
    0|0
  • severim halasını askdsjfs

1|0
    0|0
  • Allah hidayet versin... o çocuğa o küfürleri öğretcene peygamberimizin birkaç merhamet kıssasını öğretse o çocuk karıncayı bile incitmezdi... neslinizi kendiniz bozuyorsunuz...

1|0
    0|0
  • Bu millet adam olmaz güzelim. Bunlar iyi günler.

1|0
    0|0
  • Ne şamarlarım bunu he :D
    Şaka bir yana şu aile zaten potansiyel suç şebekesi tiplere bak :D shsj

1|0
    0|0
  • ailede çocukları bu şekilde yetiştiriyorlar sonra kadına şiddet başlıyor

1|0
    0|0
  • Öncede izlemiştim. Ben ilk önce o ananın sonra o ablanın ta mına kym

1|0
    0|0
    • hayretim şaştı resmen.. çocuğu el birliği ile canavara çevirmişler..

• tehlikeli dünya

1|0
    0|0
  • Hata ablada çocukta değil
    O adı üstünde çocuk daha.

1|0
    0|0
  • tabiki anne ve babada

1|0
    0|0
  • salaklar

1|0
    0|0
  • Hepsinde hata var ama bize dusmez ki ben cok guldum ya buyumuste kuculmus velet 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bayanda

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok acı
    Muhtemelen babadan öyle görüyor
    Ornek alıyor
    Daha bu yasında beynini ne kadar boş mesgalelerle doldurmuş cocukcagiz

1|0
    0|0
  • Başını izledim sadece.. Sonra da toplum neden bu kadar yozlaştı diyoruz.. Böyle insanlar anne baba olmasın mümkünse.. Büyüyünce nasıl bir insan olacak o çocuk çok öerak ediyorum...

1|0
    0|0
  • Küçücük çocuğun ağzından çıkan küfürlere bak. Yazık nasıl çocuk yetiştiriyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...