Hoşlandığımı öğrendi ve sınıftakiler ayrıca dışarıdan arkadaşları, çoğu kişi beni çekiştiriyor. Ne yapmalıyım?

Kendimi çok zayıf gösterdim onları görmemek için yolumu değiştiriyorum ve acı çektiğimi görüyolar. İnsanlar beni görünce utanıyor. Zaten biliyorlardı en sonunda gidip söyledim. Çünkü bu insanlardan kurtulmanın başka bir yolu yoktu ikiyüzlü olup da bana acı çektirenlerle konuşmak istemiyordum. Panik atağım var ve bununla dalga geçiyorlar. İnsanlık mıdır bu? Okul değişimi şart sizce değil mi ruh sağlığı için çünkü eve ayaklarım kasıla kasıla dönüyorum. Peki ben gitmeden nasıl bir ders verebilirim?

Güncellemeler:
Arkadaşasına söylemiştim o da benimle takıl demişti ama bu 5-6 ay sonra çocuk bana karşı bir şey hissetmedi ve arkadaşım da bunu ona söyleyerek beni sırtımdan vurdu ve rezil etti. Kaçacak yer arıyorum küçük düştüm ve acındırdım kendimi.
Arkadaşına* olacak.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hata ediyorsun. birşeyler hissetmek ayıp değildir. durusun dik ve net olsun. hayatını yaşamaya da devam etmelisin. hayatın her döneminde bu tarz insanlarla muhattap olacaksın. şimdiden pes etmek doğru değil

1|0
    0|0
    • ama neredeyse bütün fakülte sizi çekiştirecek nasıl katlanayım ben buna? Onlar ayıp olarak görüyor ve herkes benden utanıp garip garip bakıyor. İtibarım yerlerde kopya vs istiyorlar sanıurım başarılıyım diye kıskanıyorlar. Yeni bir okulda kimseye sırrımı vermeden rahat rahat dolaşırım daha iyi olmaz mı? Çünkü gerçekten sıkıntıdayım. Çocuğu unutamıyorum bana böyle davranmasına rağmen hala utanıyorum.

• bana özelden ulaşsana

• eig için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç bir şey yapma

0|0
    0|0
    • Derste onlardan ayrı yere oturdum onlar da nedenini sordular. Ben benimle alay ediyosunuz diye salak gibi ağladım. Onlar da beni zorla kafeye çağırdılar ben de açıkladım evet kafeye gelmiyorum hoşlandım diye. Bu hata mı oldu? Yani kendimi geriye çekmek istedim ikiyüzlürle mi takılsaydım?

• beykent yeditepe seçemem çevresi çok fena mesela

• Sana uygun tasarruflu bir okul seç mesafeyi unutma değerlendir

• bir zamanlar aynı şeyi yaşamış biri olarak bence okulunu değiştir çok şey değişmişti hayatımda umarım sende benim gibi ileri bakmayı başarabilirsin

0|0
    0|0
    • yani daha sağlıklı olacak değil mi herkes arkamdan konuşuyor ömür törpüsü gibi. Peki gitmem kesinleşince bu insanları şikayet etsem okulda falan nasıl olur? Nasıl intikam almalıyım bana zarar gelmeden?

• kimin umrundaki sen gidince onların mutlu olup olmayacağı, sen ordan gidince sen mutlu olucaksın senin için önemli olan bu

• bence de o çocuğu unutmanın tek yolu bu. Zaten kaş göz edip dedikodu yapan insandan ne beklersiniz, eninde sonunda Allah cezalandırır.

• Zamanla unutulur merak etme

0|0
    0|0
    • İnsanlar hala düşman olmaya devam eder mi peki? Çoğu kişi biliyo yani.

• Yani artık bu saatten sonra utansam da ne fayda zaten herkes biliyor. Ellerim ayaklarım kasılıyor iyi hissetmiyorum ya.

• Tamam hoscakal kendine iyi bak sonra gorusuruz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...