Şimdi burda kim haklı ne yapmaliyim sizce siz olsaniz verir misiniz?

Ben netimi karşı komsudan kullanıyorum alalı 2 ay oldu geçen net gitti modemleri bozulmuş cok paraci bir kadın her neyse dün bana mesaj atmış modem bozulmuş biz modem alcaz parayi paylascaz ne dersin diye bende babam gelsin konuşayım dedim sonra da ben modemi aldim taktım parayi verirsen seninkinide takicam demiş
Parasında değilim ama kadının yaptığı ayıp ben alali iki ay olmuş belki 2-3 ay sonra geri kapatcam çünkü gidicem ayrıca modem benim değil ben niye parasini ödüyorum kim bozdu nasıl bozdu bilmiyorum ne kadara nerden nasıl aldı bilmiyorum banane modemin parasından benim de modemin bozuldu o verecek mi
Siz olsaniz verir misiniz?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam modem parası vermezdim
    çok saçma sen hizmeti alıyorsun cihazı değil..

0|0
    0|0
    • Çok sinir oldum kadının yaptığına ben netin parasini veriyorum bir tek onu bilirim

• Bencede böyle uyanık geçinenlere haddini bildirmek lazım, ben cihazdan değil hizmetten faydalanıyorum cihaz sizin demirbaşınız diyerek verme çirkefleşirse kendin alırsın :)

• Öyle yapicam :/

En İyi Kız Görüşü

• Adik olun mutlu olun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok yüzsüzsün ya. hem kadının internetini kullanıp bide mal sahibi tavırları ıcındesın. ? Çingene falan mısın yoksa?

0|0
    0|0
    • Yüzsuz olan ben değil kadın modem benim değil ben niye parasini veriyorum ayrıca onun dediği ayıp verirsen takicam diye hem ne biliyorum kim bozdu benimde modemim var oda bozuk parasini ondan mi almam gerek ben netin parasini ödüyorum gerisine karışmam ayrıca rica etse neyse alacakli gibi mesaj atmasi çok ayıp

• interneti ortak ödüyorsan modem de ortak sayılır.

• Sende haklısın o da haklı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...