Araba kullanırken insanlıktan çıkan bir benmiyim?

Kadınlıktanda demiyorum tamamen insanlıktan çıkar bir hal alıyorum. Aceleci sinirli sabırsız ve tahammülsüz oluyorum. Polise bile kafa tutmuşluğum olmuştu 😂 Olsun ben haklıydım. Bu durum beni aslında rahatsız ediyor ne yapabilirim? Yoksa herkesmi böyle?

0|1
11|38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Normal araba kullanan herkes sinirli olur zaten :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• o koltuğa oturduğum da farklı bir adam olduğum doğru..

1|0
    0|0
  • Herkes böyle değil. Ben kolay kolay sinirlenmem. Ama damarıma basarlarsa en fenası oluyorum, elime koluma hakim olamıyorum. Freni boşalmış araba gibiyim bir toslarım pelt ederim. 😂😂😂

1|0
    0|0
  • ben bir keresinde sinir krizi gecirmeye yaklaşmiştım. bildiğin parmaklarımdan dirseklerime kadar o anlamsız uyuşma vardir ya o başlamıştı
    zorda kalmadıkca gecmiyorum direksiyon başına o raddedeyim yalnız degilsin loliş ;)

0|0
    0|0
  • Yalnız Değilsin Şampiyon :)

1|0
    0|0
  • Git Bak Mezarlıklar, Ben haklıydım diyenlerle dolu.

1|0
    0|0
  • çok sakin ve dikkatliyim malum dikkatsizlik can yakar

0|0
    0|0
  • Genelde acemiler boyle

0|0
    0|0
  • Trafikte banada oluyor böyle ama poliside dahil öyle öküzler varki tepkisiz kalmak imkansız :D
    bigün sivil polis arabasını diğer resmi ekip arabasına kadar otobanda kovalamıştım :D

0|0
    0|0
    • Hahahah başka işin yokmuydu :D

• yoktu walla :D sakince sağ şeritten otobana çıkarken 2 öküzün olduğu araç aniden önüme kırıp hiçbişi olmamış gibi devam edince delirdim :) erken davranıp kurtarmasam beni yoldan çıkaracaklardı, birde ekip otosunun yanına çekip şikayetçiyim diyor :D
      ulan dedim kaza yaptırıyodun esas ben şikayetçiyim :D
      dediler biz siviliz göreve gidiyoruz, alnınızadamı yazıyor polis olduğunuz hem bu hakkı size kim veriyor uğraşıcam ben sizinle diyince diğer resmi kıyafetli abiler beni yatıştırıp sakinleştirip tamam haklısın diyerek yolladı :D :D

• Var senin gibi dolu insan

0|0
    0|0
  • sabır biraz

0|0
    0|0
  • Araaabbammm bilr yokk akkk

0|0
    0|0
  • Araç kullanmadığım için bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bu stres insanı hastalık hastası eder , bıraz sakin

0|0
    0|0
    • Olamıyorum. Özünde sakin bir insanım ama ters bir durumda 180e çıkıyorum hemen

• Senn manyakksn dimi doğruyu söle :) bennde altmdaki arabaya bakmaadan son model arabayla yarıştm ilk 100 metre bendeydi sonra. Bastı geçti

0|0
    0|0
  • Bende öyle heleki İstanbul gibi bir yerde sinirlerine hakim olmak çok zor.

0|0
    0|0
  • ben trafikte kadınlarla daha çok tartışıyorum çünkü ne yapacaklarını kestiremiyorum sözüm meclisten dışarı bazılarınız gerçekten araba kulanmayı hiç bilmiyor iyi kullananlar başımızın tacıdır onlara sözüm yok

0|0
    0|0
    • Benimde dikkatimi çekti hemcinslerimin salaklığı

• Kavgaya girersen benide çağır o potansiyeli görüyorum sende :)

• Eyvallah :)))

• Birde bayanım kimse birşey yapamaz havasıda varsa normaldir. Ama ben ayırt etmem karşıma çıkmayın çok kötü kavga ederiz

0|0
    0|0
    • Ben bunu hiç düşünmedim. Bayan olsun erkek olsun farketmez. Kavgadanda kaçmam.

• İşte böyle psikopatlara aşığım özü sözü bir 😍😃

• Tedavi ol

0|0
    0|0
  • Trafikte sakin olman gerekiyor. Bilmiyorum nerelisin ama İstanbul trafiğinde öttürürler adamı :D

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin.

0|0
    0|0
  • Kasap mısın hatun 😀

0|0
    0|0
    • Hayır cenaze işleriyle ilgileniyorum

• Hayattan soğumuş, yaşamak için nedeni kalmamış gördüm seni. Pis mezarcı 😀😁

• aynen farkinda olmadan bende oyleyim

0|0
    0|0
  • Aman cok seslenme ezerler seni

0|0
    0|0
  • En fazla kavga etigine verirsin nolcak başka

0|0
    0|0
  • Araba sürünce ben hep 179,9 derecedeyim... Patladim patlayacam

0|0
    0|0
  • Yok bu beceriksiz haller sadece kadınlarda var.

0|0
    0|0
  • kadınlar bizi çileden çıkarıyor sürerken

1|0
    0|0
    • Valla ben gayet sağlam kullanıyorum bunu biçok erkekten duydum hıh

• Atarım. Hemde güzel atarım ama şansın var benle aynı trafikte bulunamicaksın hiç bir zMan :D

• çünkü ikimizde trafikte kalmayız :D

• Sen yolda karşıma çıkma 🙂

0|0
    0|0
  • vitesi 4 ten beşe atıp yanlaya yanlayamı gidıiyon bacım

0|0
    0|0
  • trafik varsa sinirlenirim yoksa relax :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Sanki herkese çarpacakmışım gibime geliyor

1|0
    0|0
  • avlanmayı bekleyen ceylan gibiyim
    tedirgin oluyorum

1|0
    0|0
    • Habahahahahah bu güzeldii :D

• Aynenn bende de oluyo😊😊

1|0
    0|0
  • Sanırım sana özel değil😀

1|0
    0|0
  • bende öyleyim acaba bu millet nasil ehliyetini aldi diye sinirlenip duruyorum ayrica araba kullanirken

0|0
    0|0
  • Sinirlerine hakım olan lazıım

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • işte geçen biri bana böyle yaptı aynı.. ışıklarda indirip iki tokat çaktım bindirdim yine en son polise hesabını verirsin diye bağırıyodu ama gelen olmadı

0|0
    0|0
    • İnanalımmı :D

• inan ciddiyim hanımefendi türbanlıydı izmit otogar girişi ışıklarda noldu polis bey diye arat benim plakayı verirler sana.. bak konumda attım

• Bana biri bunu yapsa arabayla bikaç sefer üstünden geçerdim heralde :))))

• Bırak kadın şoförü n arabasına binme yi karşıdan karşıya geçerken dur bu kadın şoför uzaklaş diyorum ha kendim e gelince çok sakinim dir trafik sinir ve stres kaldırmaz olabildiğince sakin ve soğuk kanlı olunmalı
    Gecen gidiyorum Allah tan mahalle arasındayim birden bir kadın şoför önüme kırdı neye uğradığımi anlamadım ne sinyal vermek var ne de öncelik hakkına dikkat etmek var birde telefonla konuşuyor

0|0
    0|0
  • Maşallah bütün kızlarımız da süper kullaniyormuş. Herkes başka kızların kötü kullanmasindan dem vurmuş * sen degilsen o degilse bu degilse bu kizlar gökten zembille mi iniyor.
    Size gelincede mezarliklar ben hakliydim diyen insanlarla dolu bu kadr sinir stres cok fazla kullanmayın daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...