Fotoğraflar gerçek halimi hiç yansıtmıyor çok berbat çıkıyorum neyden kaynaklanıyor?

tipsiz değilim fakat fotolarda berbat ötesi çıkıyorum. türkiyenin en fotojenik olmayan adamı olabilirim hatta. kız kardeşim bana bir daha fotoğraf çekme sen, gerçekle alakan bile yok diyor. Nikon D7000 ile uzun zaman önce bir kaç foto çekmiştim, en kötü ışıklı ortamda bile harika çıkartmıştı ama pahalı bir makina 3 bin liraya yaın. aynı kalitede foto çekebilecek 500-600 tl bütçeyle alınabilecek bir makina biliyor musunuz arkadaşlar?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni sorun bende de var hic fotojenik degilim ya 100tane ceksem 1ini belki begenirim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• makinaya gerek yok iphone 6s in kamerası nikona rakip, bide foto çekerken çok kasma

0|1
    0|0
    • yok dağlar kadar fark var arkadaş telefonla olmaz çok denedim. objektifli prof. bir makina şart.
      telefonun içine basit bir lens koymuş adam. profesyonel makinalarda kocaman objektif var bırak da fark olsun.

• Retrica herkesi güzel seni çirkin mi çıkarıyo

0|0
    0|0
  • aynı kalitede çekemez bro 500 600 liralık makina

0|0
    0|0
    • yav var aslında da ben bilmiyorum. işten anlayan birini arıyorum makinalarla ilgili iyi bilen. hatta mesleği fotoğrafçılık olan olsa süper olacak.

Yükleniyor...