Apartmanda komşuyla mahkemelik oldum sorun hala çözülmedi ne yapmalıyım?

Apartmanda komşuyla mahkemelik oldum sorun hala çözülmedi ne yapmalıyım?
(YAVRULAYAN KEDI RESIMDEKI KEDI ARKADASLAR 😂)
Geçen yaz iki üst komsumun balkondan attığı kuru mama ve zimbirtilar yüzünden gece yatagima kedi girip beni tirmalamisti. Ben de o sinirle gecenin 3de kadının kapısını çalıp bir daha yem atma yoksa belediyeyi çağırıp toplatcam bu hayvanları demiştim. Belediye ekipleri gelip hayvanı almaya çalışmış. O dengesiz komşular yukarıdan müdahale edip hakaret etmiş ben de kadına" kırk yaşına gelmissin evlenememissin başına vurmuş senin kedi köpeğe sarmissin dedim" diye hakkimda şikayette bulunmuş sonra uzlaşmaya gidilmişti. Işin kötüsü zemin kattayim o mal kedi senede on kere yüz tane erkek kediyle ciftlesip hamile kalıp yavrularını ortada bırakıyor su an bahçeye yavrulamis. Hayvanların miyavlamasindan uyuyamiyorum. Nasıl bir yöntemle bu hayvanlardan kurtulabilirim. Onlara zarar vermeden?

Güncellemeler:
KEDI KOPEK DUSMANI OLDUGUMU DUSUNEN MANYAKLAR VAR SORU HAKKIM BITTI YARIN SIRF SIZIN IÇIN GIRIP HAYVANLARLA CEKILMIS FOTOGRAFLARIMI PAYLASCAM. Ulan yıllarca evimde kedi köpek besledim. Sokakta broşür dağıtırken gördüğüm köpek için cebimde beş kuruş para yokken lokantadan yemek istedim. Senede iki kez hayvan barinaklarına makarna kedi köpek mamasi yardımında bulunurum. Sizin gibi sokakta yanımdan hayvan geçerken ay ne tatlı diyip yürümek yerine oturur en az on dakika o hayvanı severim
Konuşmuş olmak için konuşmayın. Benim hayvan sevgimi sorgulayacak en son insanlar sizsiniz..

0|3

Erkekler Ne Diyor 23

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...