Apartmanda komşuyla mahkemelik oldum sorun hala çözülmedi ne yapmalıyım?

Apartmanda komşuyla mahkemelik oldum sorun hala çözülmedi ne yapmalıyım?
(YAVRULAYAN KEDI RESIMDEKI KEDI ARKADASLAR 😂)
Geçen yaz iki üst komsumun balkondan attığı kuru mama ve zimbirtilar yüzünden gece yatagima kedi girip beni tirmalamisti. Ben de o sinirle gecenin 3de kadının kapısını çalıp bir daha yem atma yoksa belediyeyi çağırıp toplatcam bu hayvanları demiştim. Belediye ekipleri gelip hayvanı almaya çalışmış. O dengesiz komşular yukarıdan müdahale edip hakaret etmiş ben de kadına" kırk yaşına gelmissin evlenememissin başına vurmuş senin kedi köpeğe sarmissin dedim" diye hakkimda şikayette bulunmuş sonra uzlaşmaya gidilmişti. Işin kötüsü zemin kattayim o mal kedi senede on kere yüz tane erkek kediyle ciftlesip hamile kalıp yavrularını ortada bırakıyor su an bahçeye yavrulamis. Hayvanların miyavlamasindan uyuyamiyorum. Nasıl bir yöntemle bu hayvanlardan kurtulabilirim. Onlara zarar vermeden?

Güncellemeler:
KEDI KOPEK DUSMANI OLDUGUMU DUSUNEN MANYAKLAR VAR SORU HAKKIM BITTI YARIN SIRF SIZIN IÇIN GIRIP HAYVANLARLA CEKILMIS FOTOGRAFLARIMI PAYLASCAM. Ulan yıllarca evimde kedi köpek besledim. Sokakta broşür dağıtırken gördüğüm köpek için cebimde beş kuruş para yokken lokantadan yemek istedim. Senede iki kez hayvan barinaklarına makarna kedi köpek mamasi yardımında bulunurum. Sizin gibi sokakta yanımdan hayvan geçerken ay ne tatlı diyip yürümek yerine oturur en az on dakika o hayvanı severim
Konuşmuş olmak için konuşmayın. Benim hayvan sevgimi sorgulayacak en son insanlar sizsiniz..

0|3
6|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hakaret konusunda haksızsın, üstelik bir bayan olarak bir bayana evde kalmışsın demek kendi cinsini aşşağılamak demektir... kedi tırmalaması olayına gelince haklısın. binadan mama vb atılmaz bizim binamızda da yasak.. hayvanlardan rahatsız oluyorsan pencereye tel taktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• kediler sadece Mart ayında çiftleşir 100 tane ile çiftleşmesi imkansızdır. 2. hakim hükmün geri bırakılması demiştir tekrar aynı sorunu yaparsan eğer hakretten en az yiyeceğin ceza 2000 tl dir bunuda denetimli serbestlik olarak bir kamu kurumunda günde 2 ila 8 saat arası saati 10 tl den çalışırak ödeyebilr ya da para ile ödeyebilir bunuda yapmazsan ceza infaz kurumunda günlük 20 tl den cezanı çekebilirsin. ayrıca kediye ya da herhangi bir hayvana zarar vermende aynı şekilde sonuçlanıp çevredende kötü izlenimler alacaksındır. kurtulmanın tek yolu zabıta ekiplerine haber vermen ve bulunduğun bölgedeki hayvan çiftliklerinin kedileri toplamasıdır. bu arada 1. kattayım diyorsun inan o hayvanlar senin evine fare vb gibi haşeratların girmesini engelliyordur. miyavlıyorsa yavrular anneleri yanında olmadığı içindir annede büyük ihtimal yemek vs. arama peşindedir bir kap yemek versen annede onları emzirse inan susarlar sen nasıl bir yaratıksınki hayvanlara karşı böyle düşman olabiliyorsun aciz olanı eziyorsun yani. gerçekten güzel bir kızdın gözümde ama yok ya gerçekten yok.

1|0
    0|0
    • Mart değil sadece +2-2 ay hata payı var onun.
      ayrıca evinde gece yatarken kedi gelip sagını solunu tırmalarsa bir insanı cıldırma haklı olsun bizahmet, sonucta yüzünü falan da cizebilirdi, kuduz vs bulastırabilirdi.
      bide sen nasıl bir insansın falan demek kolay, bir gün iki gün değil sürekli oluyosa uyuyamıyosan sende kediler gitsin isterdin yani

• @İsimBırakmamısınız hahah 40 ındaki abazaymış olm sen yaşını 100-200 le çarp ondan sonra çıkan sayıyı sayadur klavye delikanlısı seni

• Çok boş konuşuyosun.. O kedinin gece vakti yatağımda gördüğümde beni korkutup tırmalaması üzerin 3 kez kuduz aşısı olmam buna rağmen.. ayy çok tatlı vs dememi mi bekliyosun? sen kimsin ya? benim hayvan sevgimi vs sorgularsın sen kendine bak.. dilerim inşallah allahtan bugün Cuma gecesi benim yaşadığımın 3 katını yaşarsın. ondan sonra bakalım nasıl bir tepki verceksin engelliyorum seni senin gibi yobaz boş konuşan biriyle canımı sıkamam..

• Laaaan bura bizim ora saksıları teyzem koymuştu ahahshsb

1|0
    0|0
  • Aynı olayı babannemin bahçeli evinde biz de yaşadık, evde kedi beslesek de bu bahçede besleme olayı çok kötü oluyor yavrulaması ayrı dert, sesi, gürültüsü, kedileri toplaması, vs... ayrı dert... Ne söylesen boş başına gelmeyenler bilemez...

1|0
    0|0
  • Hayvan savunucularına söyle bunlar burda perişan bakanda yok bunları sahiplendirelim de anneyide al şehrin başla bir semtine restorant falan olan bir yere bırak

1|0
    0|0
    • bir yakalayabilsem

• Ben de öyle dedim zaten çok seviyorsan al evinde besle dedim. Ama dert anlatamiyosun asla hayvan dusmani degilim yillarca kedi kopek besledim. Sokakta görsem severim oturup o derece yani. Ama cidden rahatsızlık vermeye başladı.

• Tabi canım öyle şeymi olur hayvanseverlikle alakası yok iş rahatsızlığa girdimi öncelik insandır senin uykuna huzuruna engel oldumu olmaz yani şöylendiyim yolda önüne bir hayvan çıktı bide insan sadece iki seçenek var duramıyosun seçenek belli...

• Kedileri zehirle gitsin. Evlat acısı gibi koyar o komşuna.

1|0
    0|0
  • Kopek edin 1/2 tane dagilirlar

1|0
    0|0
  • Koliye koy götür kadının kapısınabırak o donmudur nedir onuda kafasına geçir:/

0|0
    0|0
  • Zehirli köfte.. kesin çözüm.. Ya aklıma gelmişken bizim mahalle de birileri kedileri öldürüyor galiba.. her hafta etrafta 2-3 kedi ölüsü görüyorum..

0|0
    0|0
    • Yok ya ben bişey oldurceksem o komsuyu öldürmeyi tercih ederim hayvanın günahı ne.

• hayvan derneklerine şikayette bulun... alsınlar hayvanları... lafa gelince hayvan sevgisinden bahsediyorlarya..

• en azından evinizde fare yok dimi :) seni yargılamıyorum asla zarar vermeden diye belirtmişsin ama bu duruma biraz da iyi yönünden bakabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Yamaha Fazer mi o?

0|0
    0|0
  • O komşun deseydi senin de yalnızlık başına vurmuş her şeyi dert ediniyorsun diye? :) Sen ne düşünürdün? ;)

0|0
    0|0
  • Mahkemeye gerek yoktu

0|0
    0|0
  • Kedileri nasil sevmez bir insan. Ben sirf gece usumesinler diye cami aralik birakiyorum her gece ve dort sokak kedim var odama gelen.

0|0
    0|0
    • Sevmem diye bişey yazdığımı hatırlamıyorum nasıl böyle bir yakıştırma yaptın açıklar mısın

• Hayvanla hayvan olma boşver...

0|0
    0|0
  • kibarca rica et anlayış gösterir hayvansa tabi :D

0|0
    0|0
  • hayvan sever desinler diye hayvan seversin sahte hayvan sever seni

0|0
    0|0
  • Avukatla danis

0|0
    0|0
  • Senin mahkeme bitene kadar kedi eceliyle ölür zaten

0|0
    0|0
  • Kaç tane kedi var toplamda?

0|0
    0|0
  • sende kedinin yuvasına yavrula (dişe diş kana kan)

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• o komşu ben olsam, kırk yaşına gelmissin evlenememissin başına vurmuş senin kedi köpeğe sarmışsın'' cümlesinden sonra allahı gelse, seni elimden alamazdı. terbiyesizliğini geçtim, hayvan haklarına da saygın sıfır. ayıptır ya!

1|0
    0|0
    • O kadın bana olmadık hakaretler etti bana anneme şerefsiz serseri it kardeşim gibi kelimeler kullandı. En azindan ben onun şerefine kişiliğine hakaret etmedim. Ayrıca 12 yaşından beri evimde kedi ve köpek besledim. Cins kedi sokak kedisi köpek balık kuş hamster tarantula. Sence ordan bakılınca hayvan dusmani olan birine benziyomuyum? Eğer çok seviyorsa değer veriyosa alıp evinde besleyebilir. Gecen yaz bütün zemin katta oturanlar pirelendi biz de dahil. Kedilerin idrar diski kokusundan balkonumuzda oturamadik. Viyaklamalari da cabası..
      Yorum yapmış olmak için yorum yapma yani.. ondan bu kadar uzun yazdım.

• Tutumun cidden hoş değil belirtmek isterim. Komşuna ve kedilere yani.

• Kaç tane kedi var toplamda?

• Pardonda bu nasıl hayvanseverlik birde evde baktim diyorsun. Senin icin evdeki kedin nasil degerliyse o da onun icin o kadar degerlidir. Ayrica sakın bir yere goturme gibi birsey yapma o hayvan orda mama buluyor karni doyuyor aç kalirsa, başına birsey gelirse gunahı da vebalide sana. Ayrıca dişi kedi bağırmaz ses cıkarmaz nedir bu rahatsızlığın

0|0
    0|0
    • Ya hadi bir kaybol kedinin tirmalamasi yüzünden 3 kez kuduz aşısı oldum. Pirelendim inşallah allahtan dilerim senin de başına gelir görürüm o zaman hayvan sevgini.

• Gece gece güldürdünüz. :D :D

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapıyolar sana😁

2|0
    0|0
  • Yav sende kedicikten ne istiyon😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...