Eğer burada sorulan sorular, gerçekten toplumumuzu biraz olsun yansıtıyorsa sıkıntı var demektir?

İki gündür buradayım ve gördüğüm kadarıyla insanlar "Nasılım" kategorisi altında diğer insanlardan onay arıyor. "Evet kardeşim yakışıklısın" veya "evet fiziğin güzelmiş" yorumlarına ihtiyacı olan, kendine güvenmeyen bir gençlik var galiba.

Ateistlere, başını kapatanlara, evlenmeden sevişenlere sözüm yok; bunlar kişinin kendi tercihidir, kimse hesap soramaz. Ama diğer insanlardan onay aramak, büyük ezikliktir.

Zaten burası beni sarmadı, zeki sorulara hiç denk gelmedim. Varsa yoksa "nasılım"...

#SORU: Sizce sorulan sorular toplumumuzu yansıtıyor mudur, yoksa burası sadece problemli insanların soru sorduğu bir mecra mı?

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Nasılım sorusunu soran insanların yarısı troll, diğer yarısı egoist, kalan kısım ise özgüven problemi çekenler zaten. Normal insan yok burada.

0|0
    0|0
    • Sen de normal değilsin o halde, dediklerine göre?

• Beklentilerinin altında kalmasına hak veririm aslında. Daha elle tutulur şeyleri tartışmayı bende isterdim. Bilim, sanat, vs vs. Ama elde olan bu :) Daha kendi dünyalarına ait şeyler var. Önem verdikleri şeyleri konu ediniyorlar bu yüzden de. Haksızsınız demedim.

• Bana buranın keyif veren 5 özelliğini sayabilir misin? Yoksa burada harcadığımız vakit kadar kitap okumak daha mı faydalı? 😏

En İyi Erkek Görüşü

• problemli insanlar daha agir basti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ciddiye almamak lazım burayı sorular falan ciddi değil. En azından öyle umuyorum. Yok dediğin gibi toplumu özelliklede gençliğin gerçek karakterini yansıtıyorsa burası vay halimize.

0|0
    0|0
  • Daha çok intihar soruları geriyor beni, eğer bu kadar çok kişi intiharla el eleyse sıkıntı büyük.

0|0
    0|0
    • Galiba dediğim gibi problemli insanlar daha fazla bu ortamda, intihar sağlıklı insanın düşüneceği birşey olamaz yani. Bence buralardan gitmeliyiz, psikolojimiz bozulmasın 😞

• O zaman kızlar komple problemli diyip noktalayalım, uykum geldi

• Baya net bir tespit. İyi geceler

• Bence de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Toplumu yansıtıyor bence toplumun söyleyemediği abuk subuk saçma şeyler vardır eminim bu arada mantıklı soru ararsan sorularıma bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Canı sıkılan insanların saçmaladığı yer diyebiliriz buraya

0|0
    0|0
    • Az önce gördüm, "Eşimi aldattım, haklıyım ama dimi?" yazmış vatandaşın birisi. Bu soru sağlıklı bir insanın sorusu olamaz. Ya ruh hastası, ya da ilgi çekmek için soruyordur değil mi?

• Mesaj için +2Xper olman lazım diyor 😓
      Neyse ben yatayım, mesaj özelliği açılınca mesaj atarım kardeşim hayırlı geceler sana sağolasın

• Eyv sana da hayırlı geceler

Yükleniyor...