Boy Uzatmak İsteyenler?

Estetik olarak boy uzatma ameliyati oldum. Basarili bir operasyonla 6 cm uzadim. Sorusu/takintisi/meraki olanlar sorabilir.

Güncellemeler:
Estetik boy uzatma ameliyati olmak isteyenler?

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ameliyat izi kalıyor mu?
    Ameliyatı nasıl bir süreç?
    Ne kadar sürede uzama oluyor?
    Sonrasında hareketlerde sorun oluyor mu?
    Ne kadar zamanda normale dönülüyor?

0|1
    0|0
    • Ameliyata kararliysaniz atlatabiliyorsunuz. Kolay bir surec degil ama bu boy takintisi baska türlü gecmek bilmiyor.
      Ameliyat sonrasi belirgin izler kalmaz. Civilerin girdigi yerde büyük bir nokta kadar iz kalir. Cok farkedilmez yani.
      Her gun 1 mm uzatma oluyor. 6 cm icin 60 gun yani. Daha sonra yeni olusan kemigin kaynamasini bekliyorsunuz.
      Brn ameliyatin ilk aylari destekle yurudum. 3. Ay desteksiz yurumeye basladim. Bacaginizdakici haz ciktiktan sonra ise toparlanmak daha kolay oluyor. En nihayetinde tamamen normale donuyorsunuz. Ve sabirla atlatan biri icon gercekten degiyor.

• Genelde öyle bir şey yapmıyorum, buradan cevaplasanız olmaz mı? :(
      Cevap aldıkça yeni sorular geldi aklıma ondan böyle. Çünkü nette yeterli açıklama yok :(

• Nette aciklama cok ama yazilanlar ve yasananlar ayni degil. En dogru bilgiyi tecrubeli hastalar veriyor. Face adresiniz vardir ama dimi:)

En İyi Erkek Görüşü

• nasil bir operasyon bu yani ne yapılıyor

0|1
    0|0
    • Once ameliyatla bacaginiza bir cihaz takiliyor. Ve hergun kemikleriniz bir mm aralanıyor. Biz kendimiz araliyoruz. Ve biz araladikca araya kendiliginden yeni kemik olusuyor. Her gun 1 mm olacak sekilde 6-7-8 cm e kadar uzatma yapabiliyorsunuz. Daha sonra ise kemigin iyice sertlesmesini bekliyorsunuz. Yeterince sertlesince cihazi cikariyorlar ve hayatiniza daha uzun olarak devam ediyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• ne insansin be boy icin ameliyat oluyon yazik sana.

0|0
    0|0
  • Sorum yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...