Arkadaşlar engelli bireylerle ilgili acil yardım lutfen😕?

Merhabalar arkadaşlar bir öykü tamamlamaktayim engelli vatandaşlarla ilgili ama konuyu bir türlü baglayamadim. Sorum şu üç engelli vatandaşın bir koltukta oturduğunu düşünün biri görme biri isitme biri zihinsel engelli. Bu evde nasıl bir olay olursa bu üç engelli vatandaş da çaresiz kalır lütfen fikri olan soylesin😢

Güncellemeler:
Arkadaslar normal insanların kolaylıkla bu sorunu çözebileceği amaengelli insanların zorlanacağını bir konu istiyorum lütfen yardım edin

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Deprem

0|0
    0|0
    • Normal insanların üstesinden kolayca gelebileceği bişey dusunmeye çalışıyorum açıkçası ama sağol 😕

Kızlar Ne Diyor 2

• baska bır konu bul.

0|0
    0|0
  • Gece uyurlarken ev yansın, işte çaresizlik:/

1|0
    0|0
    • Açıkçası normal bireylerin üstünden gelip engelli insanların zorlanacağı bişey istiyorum😕

• Önce körü kaldır yangın olduğunu bilemez ve yanmaya başlar.
      Zihinsel engelli onun sesini duyar ama zihinsel engeli olduğu için ne yapacağını bilemez.
      Kör bilinçsizce yanarak koşarken sağırın yatağına gelir ve yatak tutuşur. Yanmaya başlaması üzerine sağır olayı fark eder ama kör çoktan yanmıştır ve kendiside yanmaktadır. Etraf iyice alev almıştır ve kendiside yanarken zihinsel engelliye dokunamaz. Alevlerin içinde bir şeyde anlatamaz. Oracıkta can verir. Zihinsel engelli alevi hissettiği anda sağa sola çırpınmaya başlar. Belki bir umut kurtulur.

Yükleniyor...