Niye hep benim başıma geliyor?

Bugün durakta beklerken önümdeki bankta bir kız oturuyordu bende arkasındaki direğe yaslanmıştım sonra kızın sevgilisi geldi sarılıyolar falan napıcağımı şaşırdım yer değiştirsem kaçmış gibi olcam dursam saçma olcak sonra otobüse bindim bir kaç durak sonra şansıma önüme bir çift geldi ama romantik değil apaçi tiplerden kızın çocuğu öpme sesleri bütün otobüste duyuluyo gerçekten aşka saygımız varda onlar biraz mide bulandırıcıydı neden hep bana denk geliyo ya napcağımı şaşırıyorum bir tane adam acıdı yer verdi bana :D

Güncellemeler:
güncelll

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bunlara bende sinir olurum :) sevgilim var ve otobuste bir kere öptü yanagımdan şap etti herkez bize baktı tabi bende ters ters ona baktım.! sonra arkadaş bir kızın yanı boştu ona ben yer verirmiyim gittim kızın yanına oturdum rezillik ya oda öyle yaptıgı haraketin yanlış oldugunu benim sinir oldugumu ve ondan gidip kızıın yanına oturdugumu anladı özür diledi.!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalnizsin ondan bana da denk geliyo bu aralar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatında ne eksikse onla karşılaşırsım :-)

1|0
    0|0
  • Bizde öyle olalım seninle <3

0|0
    0|0
  • sansizlik

0|0
    0|0
  • Millet korede otobüslerde p*rno çekiyor diğer yolcular umursamadan gazetelerini okumaya devam ediyorlar sen insanlar öpüşüyor diye kaçacak yer arıyorsun. İlginç. İngilizcede ignore diyorlar. Denemelisin

0|0
    0|0
    • Korede yapiyo olabilirler bu ahlaksizlik oldugu gercegini degistirmiyo
      Dudagindan degil yanagindan opuyodu

• Hadi canim hadi

• Kafana sık kurtul bu tavsiyeyi sana baban bile vermez!! :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...