Kızlar neden bu kadar açgöz?

Genelleme yapıyorsun demeyin, hemen hemen bütün kızlarda var bu durum. Sadece gırtlağına çok düşkün olmalarından bahsetmiyorum. Bir mağazaya girildiği zaman da öteye beriye maymun gibi atlarlar. Bu yönüyle çoğu da görgüsüzdür. Bunlarla aynı masada bile yemek yenmez. Çünkü Tiramisu siparişinde gözlerini dışarıya fırlatarak ''O ne bee'' gibi bağırırlar. Bu nedenledir ki, görmemiş birini yanıma takmam. Geneli de görmemiş ve açgöz oluyor zaten. Gurur da pek yoktur onlarda.

Güncellemeler:

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Öpüşsen çiçeksin , öpüşmesen kezban. Versen çiçeksin , vermesen Kezban. Mizahi konulara katılıp espri yapsan güzelsin , katılmasan örümcek beyinli. Eteğin kısa olsa yollu , uzun olsa kezban. Yüz versen çiçeksin , yüz vermese kezbandı zaten. Makyaj yapsan badana yapmış , yapmasan git az ötede yaşa göz zevkimi bozdun. Kızlı erkekli grubun olsa yakında kesin verirsin , olmasa bir bok olmaz senden. Eski sevgililerin olsa * , olmasa dağdan inmiş kezban. SİZ ERKEKLERDE BOŞ BOĞAZSINIZ BİR ŞEY DİYOR MUYUZ?

0|1
    0|0
    • Konuş ablam, dök içini. Öyle söyleyen birçok erkekte var. Ben size de hak veririm. Ayrıca ''Kezban'' kelimesi en nefret ettiğim kelime. Normalde bu bir isim ama bak artık bir kelimeye döndü neredeyse. Bu konuda diğerlerini umursamayın, eteğin uzun olması, öpüşmemesi falan kezbanlıkla ilgisi yok. Bunu söyleyenler de beyni uçkurunda çalışan tayfa oluyor. Beyni uçkuruna kaymış bu tayfanın bu sözleri sizi rahatsız etmemeli. Çünkü bahsettiklerin ayıp bir şey değil. Bu ayıp, bunu ayıp görenlerin ayıbıdır. Takmaya değmez.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence yanlış düşünüyorsunuz herkesi aynı kefeye koymamak gerek. O sizin anlattığınız genellikle görmemiş geçirmemiş cahil türlerinden..

0|0
    0|0
  • Ne kadar sitemkar bir erkek

0|0
    0|0
  • Öyle olan kızlar da var maalesef

0|1
    0|0
  • görmemisleri yaninizdan uzak tutun napalim yani gözünüzü acin her güzele kanmayin beyler sonra buralarda böyle sitem edersiniz

0|0
    0|0
  • çevreni değiştirmeni tavsiye ederim, bir dostum şöyle derdi; yanında bulunduğun insanlar kim olmak istediğini gösterirler.

0|0
    0|0
    • Buna bahsettiğim kişiler için; ''Gözün yüksekte olması'' demek daha doğru olmaz mı? Nitekim bunu görgüsüzler yapar.

• Görgüsüzler kadar olmasa da varlar çok şükür. Onlar olmasaydı zaten çekilecek gibi de değildi.

• fazla psikolog edasında yazıyorum sanırım ama olayın özeti bu, olaylara ne açıdan bakarsan hayatı öyle görürsün sen boşver hayatını yaşa, bu hayatta kimseyi değiştiremezsin sadece değişmek isteyen insanlara kendi örnek davranışlarınla rol model olursun velhasılı sen kendine bak gerisi umurunda olmasın.

• O zaman gezme kardeşim

0|0
    0|0
    • Ayağa yapışan bir sakızdan nasıl kurtulursun? Gittiğin yere, bastığın yere o ayağının altındaki sakız da seninle beraber gelir. Yapışır kalır. Kurtulamazsın ve onu öyle başı boş sokağa atan herife de söversin.

• Çevreyi kirltmemek lazım. sahip çıkalım.

• Kimse kimseye istemedi bir şeyi yaptirmaz her şeyin bir deme üslubu vardır demek ki o konuyu kaciriyorsun biraz dikkatli ol derim

• ben yinede dicem genelleme yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Yav genelleme yapiyon ben niye oyle deyilim acaba

0|0
    0|0
    • İstisnalar kaideyi bozmaz. Senin de dilini dışarıya çıkaracak şeyler vardır, bulunması da zor değildir kanımca.

• Valla dilimi çikaricak birsey gorsem de inan çikarmam. Gormemis degil ha olsam da belli etmem

• Senin adina cok üzüldük

0|0
    0|0
  • Trollelelele

0|0
    0|0
  • Hahahaahh kime sinirlendim bu kadar 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Var evet

0|0
    0|0
  • Oha öldürseydin

0|0
    0|0
  • Ahh.. adamin parasi yok diye ac gezer gerekirse evde birseyler yapip gotururdum gururu incinmesin diye disardaki yemekleri sevmedigimi soylerdim halada oyle bilir ha noldu kiymet bilindimi hayir..

0|0
    0|0
  • Kızlardan bişey olmaz sana. Erkeklere yönel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yerden yere vurmuşsun

0|0
    0|0
  • paralel yapı yüzünden kesin mk :D :D :D

0|0
    0|0
  • Her genelleme hatalıdır hatta bu genelleme bile...

0|0
    0|0
  • Bir de burgercılar var onlara ne demeli? Salak bu kızlar hiç bulaşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...