Diploma töreninde okul birinciliği icin kürsüye cagıracaklar ne yapabilirim cıkmamak icin ?

Aşırı utangaç biriyim bir de topluluk karsısında gözlerim doluyor o yüzden kürsüye cıkmamam lazım ya da bu utangaclıgım icin yapabilecegim bir sey var mı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ya sana kiyamam hahah. cik ve o hazzi yasa. herkesin yerinde olmak isteyecegi birisin bunun farkinda ol.

0|1
    0|0
    • bende hayatım boyunca hep bugünü bekledim ama gercekten toplum karşında bayılacak duruma geliyorum heyecandan cok kücük yastan beri var bu

• sevgilim var zaten ama sosyal biri degilim :) ama deniyecegim sosyallesmeyi belki ise yarar tesekkürler öneri icin abla

• kesin yarar kas sen biraz. rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bende çıktım bişey olmuyo lan müdür falan öpüyo foto çekiliyon o kadar. Çıkmazsan çıkma bişey olmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayıl bence.

0|1
    0|0
  • Sosyal fobin olduğunu ve çıkmak istemediğini söyle

0|1
    0|0
    • söyledim abla söylemezmiyim ama rehberlik hocam bir sey olmaz diyor ama bilmiyor benim bu denli korktugumu

• yok sadece diplomayı alsam sorun olmaz ama orada durup konusma yaptırıyorlar bakalım artık tekrar ısrar edicem ögretmene belki insafa gelirde konusma yaptirmaz :)

• Teşekkür ederim de ve aşşağı in

• Ben olsam göğsümü gere gere çıkarım. Ne var bunda utangaçlığın sırası mı helal olsun valla git kendine güven ve çık :)

0|1
    0|0
    • Keşke yapabilsem :) ama ilk okulda tüm ögrencilere rezil olunca böyle bir sey basladı bende yani kücüklükten kalma bir sey

• O zaman şartlar eşitti şimdi şartlar eşit değil sen bildiğin başarı elde etmişsin kimse seni rezil edemez

• Son sinavlarda 0 al 2 . ol rahatlaa

0|1
    0|0
    • üniversiteye girmemde yardımcı olucak birincilik o yüzden onu yapamam

Erkekler Ne Diyor 3

• 2. Ol

0|1
    0|0
    • malesef bana lazım birincilik üniversite icin

• Yav ben de utangacim da bisey olmaz kimse kimseyle dalga gecmez milletin gozune bakamam dersen gozune yakin bir arkadasini kestir durekli ona bak

• son sınavlardan boş kağıt ver

0|1
    0|0
    • onu yapamam bana lazım cünkü istedigim okula girmeyi garantilemek gibi bir sey olucak

• Bilemedim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...