Türk kızları neden kibar nazik erkeklere ezik gözüyle bakıyorlar?

Sorum gayet açık çünkü yabancı bir sürü kızla tanışıyorum gayet kibar doğallar benim onlarla arkadaş olmam için sadece kibar bir adım atmam yetiyor ama türk kızına gelince hiçde öyle değil egoizmden mi kaynaklıdır nedir anlayamıyorum. Buralarda türk kızı rus kızı şeklinde çok muhabbet dönüyor ancak benim söyleyeceğim şu türk kızları doğal özlerinde olsa hiçbir sorun olmaz ve böyle olmak hiçte zor birşey değil böyle olunsa zaten kimsenin kimseden bir farkı kalmayacak.

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Basligi okudum sadece. Benim boyle bircok arkadasim var, ezmem asla ve ya ezik yerine koymam. Ama ezildikleri bir gercek. Goruyorum cunku

0|0
    0|0
    • O senin efendiliğin insancıllığında erkekler tarafından mı eziliyorlar diyorsun neden peki

• Karakteri varos

• inan ben 100 kişi içinden o kesimde 1 kişiyi insan olduğunu görebildim.

En İyi Erkek Görüşü

• erkek dediğin biraz cool rahat komik olacak

0|0
    0|0
    • biraz olunur ama biraz cool derken ben ne buzdolapları da gördüm inan daha ilk görüşte nefes alamadığımı o samimiyetsiz maskelerin boğduğunu hissettim sen ne dersin buna abartılı olurmu sence

• @Uğurcan_97 sen eşcinsel değil miydin. Erkeğin nasıl olacağına nasıl karar veriyorsun.

• Ne alaka yani

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben öyle bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Karsilastiklarin da maço çekiciliği var HerhAlde. Tamamen önyargı

0|0
    0|0
    • Peki nazik kibar karakterli dedigin kizin nasil maco tipleri sevebilecegini hic anlamiyorum normalde insan kendi frekansindaki biriyle olsa daha mutlu olmazmiydi

• Kız bir yede kendini sahiplenen erkek arar. bir kıza göre sahiplenen adam bambaşkadır. Çok maçoda iyi olmaz. Kendi frekansında olsa ilişki yürümez. Biriniz sakinse diğerinin sakın olmasıyla ilişki yürümez. Birisi canlı birisi sakın olur genelde. İlişkinin daha iyi yürümesi için.

• ben şu açıdan söyledim mesela bir taraf mesela hayata gülümsüyorsa diğeri somurtuyorsa nasıl anı yaşayabilsinler paylaşıp çoğaltabilsinler ki.

• Genellemesene

0|0
    0|0
  • Sana öyleleri denk gelmiştir

0|0
    0|0
    • genelde olunca tabiki denk geliniyor eğitim kültür düzeyi yerlerde cehalet görgüsüzlük dizboyu nezaket üslubu diye birşey yok daha sayımmı

• Gerçi o erkeklerdede var :)

• katılıyorum ama insan insanı seçebilmeli o potansiyel var ben gerçi hiç duymadım bir kız bir erkeğe nazikçe yanaştığında erkeğin kızı ezik gördüğünü var mı böyle birşey

• Ben de anlasam... Toplum yapısıyla falan alakalı sanırım ama çok salakça.

0|0
    0|0
  • Toplumsal dayatma bu kesinlikle

0|0
    0|0
    • nasıl yani biraz açabilirmisin.

• Biliyorum ama allah mükafatını veriyor hümanist kullarına kul vermesede

• daha doğrusu hümanist bir insan kul tarafından ezilsede hümanist olduğu için allah onu cezasız bırakmazmış

Erkekler Ne Diyor 12

• ego. net. sonra fok balığı gibi ya bu erkeklerde ne var onlomoyoroooommmmmmm derler agızlarına tuvalet terliğiyle vurasım geliyo oyle tiplerin. bir suru babayiğit var yahu benim ülkemin kızı bana ego yaparsa rusa da yürürüm belarusa da koşarım baba yapcak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Çoğu Türk iyilik yapiyirsun suratina bakmıyor acı çektirene obu kızdırana bakıyor. Sonra niye aldatildim ve kocam-sevgilim çok kötü..
    .

0|0
    0|0
  • Özlerindeler ne yapsınlar? Genlerimiz sert, naziklik de neymiş.

0|0
    0|0
  • örnek figürleri sert karakterler bu bilinçaltlarında var

0|0
    0|0
  • İnsan kendinde olan bir şeyi başkasındada ararmışş

0|0
    0|0
  • nasıl alıstırırsan oyle olur

0|0
    0|0
    • bireysel gelişim diye bir şey var ama

• biraz vasatlar o konuda kolayı seviyolar, bizim payımız buyuk bunda fırsat veriyoz

• kızlara koyim sana bir şey olmasın gardas

0|0
    0|0
  • Sen Türk kızlarına değil kezbanlara denk gelmişin.

0|0
    0|0
  • herkesin kendi bakış açısı vardır, birşey diyemeyiz.

0|0
    0|0
  • Haklsn

0|0
    0|0
  • ortadoğu genleri var bunlarda moruk xd

0|0
    0|0
  • Bazı Kezbanlar keko sever. Nazik olunca değer bilmezler kalite bozar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...