BENİM için dua eder misiniz lütfenn?

hayırlı geceler
Şu an donuk br beyınle aklımdan ne gecıyosa yazıyoyrum
uniiversite öğrencisiyim ıyı gıtmıyor kalıcam dıye cok korkuyorum daha baltaya sap olamadım
sosyal hayatım sıfır barı eglenıp dısarlarda gezseydımde ıcım acımasaydı ya da calısmasaydım derslerede ıcım acımazdı
aılemden uzagım baba m hasta annem zaten benı cok takmıyyor kardesım unv ye hazırlanıyor
annem babama bakıyır
ben ıyı hssetmyorum Rabbıme sıgındım
ıınhıthar gunah olmasa su yurdun camından atlardım
duaalara sıgınmaya calısıyorum içim bı huzrsuz zaten
ltfen bana dua edın

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim ,
    Tek sığınağın Rabb'in bunu sakın unutma , tabi ki ederim
    Unutma bunlar bir imtihan , alnının akıyla geçeceksin inşallah , umutsuzluğa kapılmak yok !
    Moralini yüksek tutmaya , kafaya takmamaya bak. Evet biraz zor ama , önemli olanda zor olanı başarmak değil midir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yani kolaya kaçarım diyorsun? Bunları düşüneceğine çözüm yolları neden düşünmüyorsun? Hemen intihar çok mu kolay öldün bitti ohhh rahat mı? Arkandaki insanlara dert üstüne dert yükleyecek kadar bencil misin? Aileni ya da sevdiklerini düşünüyorsan çözüm yolları üretirsin korkak bir tavuk gibi kaçmak yerine.

1|0
    0|0
    • yaa şöyle bakıyorumda etrafıma derdı olan herkes var emınım ama bana agır mı gelıyor anlayamadım beynım donuk agrıyor artık dusunmekten
      aılem takmıyor sevgısız buyudum
      ilgisiz buyudum huzuu n ıcıınde buyudum yapıcam bıtırıcem dıyorum ama olmuyor anlayamadım yapamıorum gıbı
      eger ölürsem zaten ne anneme ne babama uzulürüm canım kardesıme uzulurum
      masum o
      onu tek bırakamam o sevgıyı ben verıcem ona
      ama iştr ayyy ben ıyı değilm bılmıyorm

• Sen misin dünyada tek zorluk çeken? Senin o sıralarda geçirdiğin zamanı ben hiç geçiremedim çocuk yaşta başladım çalışmaya sırf aileme destek olmak için hasta kardeşime destek olmak için. Hayatım hep çalışarak geçti şu anda emekli oluyor benim kadar çalışan. Ne çocukluğumu yaşadım ne gençliğimi ama oturup ağlamadım intihar edicem demedim hayatta hep amaçlarım oldu tek tek yerine getirdim yine getirmeye devam ediyorum. Korkaklık yapma beynine de hakim ol kendini böyle kandırma beyin donmaz çok yorulursa sakinleşmek için oturur biraz müzik dinle ne bileyim hoşuna giden her neyse. Hayattan beklentilerini büyük tutma amaçlar koy hedefler koy ona doğru yürü kimsenin önüne geçmesine izin verme.

• bizde geçtik bu yollardan bacım Allah tez vakitte refaha kavuştursun, Ailenin yüzünü de senin yüzünü de güldürmeyi nasip etsin Amin :)

1|0
    0|0
  • Ederim kardeşim. Ayette diyor ki "Biz insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık"
    Yani çalışmaz isen kalırsn. Çalış ve dua et, dua edelim.
    Ölümün bir son değil başlangıç olduğunu bilen bir insan intiharı düşünmez.

1|0
    0|0
  • selam genc kardesım boyle dusunme rabbıme el ac duau ederız sana ıns hayırlıysa rabbım kapı acar ::::::) hep pozıtıf ol yuzuncden gulmek eksık olamsın

1|0
    0|0
  • Dualar kabul olmuyor, sen neden umut ediyorsun ki?

1|0
    0|0
    • Bacım dün yazdığıma bakma, Allah imtihan eder, ihmal etmez. İntihar Allah korusun...

• Cevabı vermişsin kardeşim önce Samimiyetle içini ellerini açıp samimi dua et içini Allahın rahmeti ve bereketleriyle niye dolmuyorsun al abdestini aç eç ellerini kuranda bile yazıyor Kalpler ancak Allahı zikretmekle huzur bulur. Rad suresi 28 Ayet

1|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Neredeyse bire bir aynı şeyleri yaşıyoruz. Allah c. c. yar ve yardımıcımız olur inşAllah.

0|0
    0|0
  • sıkma canını muhakkak geride kalacak bu günler de biraz sabret yeter

1|0
    0|0
  • Bu kafa yapından dolayı bu durumdasın zaten. O yüzden ne desek boş. Ettim diyelim de sevin, bir işe yarayacağını san.

0|0
    0|0
  • aynısından bende alabilir miyim acaba :)?

0|0
    0|0
  • Bu canina kiycak kadr onemli bisi degil dunyaninda sonu degil. Boyle sacma fikirler doldurma aklina. Çözüm uretmey bk. Bnde yardimci olmak isterim sana

0|0
    0|0
  • Supaneke dinimiz amin

0|0
    0|0
  • Olumsuz dusunmeyi bıraktıgın zaman nefes almayı hissedeceksin olumlu dusun heo olumlu

0|0
    0|0
  • Ederim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşey iyi olur zamanla merak etme..
    Ben senin için dua edicem :)

1|0
    0|0
  • Dinlere inanmıyorum, dua etmenin de herhangi bir yararı olacağını zannetmiyorum. Yine de sen üzerine düşeni yap ve çalış. Yavaş yavaş problemlerin çözülecektir.

0|0
    0|0
  • Sacmalama, bende ilk senemde bütün derslerimden kaldım herkes afalliyor. İntihar çözüm değil hicbirseye çıkar aklından, daha güzel şeyler var bir ise girmeye çalış en kötü yanı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...