Benim için dua eder misiniz😔?

Babam yaklaşık 2 yıldan beri böbreklerindeki sorunlardan dolayı ağır kortizon, kemoterapi ilaçları kullanıyor. Tedavide ilaçlar temmuz gibi kesilecek. Çok şükür böbreklerdeki sorunu atlattı fakat ilaç kullanımına bağlı ve vücudundaki direnç azaldığı için vücunda apseler, yaralar çıkmaya başladı. Dayanamamış apsenin birini patlatmış ve haliyle iltihap kana karıştığı için biraz fenalaştı. Durumu şu an biraz daha iyi... 3 yıldan belki de daha fazla ağlayarak onların acilden dönmesini bekledim. Çok zor bir durum... Allah tüm hastalara şifa versin. Başkalarının duası kabul olur derler. Başta babam olmak üzere duaya ihtiyacı olanlara da dua eder misiniz?😔

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Allah c. c. tüm müminlere acil tedavi ve sağlı verir inşAllah.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• selam arkadasım basta ıslam musluman alemıne sehılerımız aılemıze saglıklarında sıfalar dılerım baban ııcn gecmıs olsun duamız sızınle 4444 salavatı tefrıcıye dua var sende oku

1|0
    0|0
  • ALLAH acil şifalar versin inşallah.

1|0
    0|0
  • Benimde dedem akciger kanseri 4 aydir ilaca girio Rabbim butun hastalarimiza Safi ismiyle Sifa nasip eylesin InsaAllah babaniz en kisa zamanda Allahin izniyle yaninizda olur insaAllah size sabir Babaniza Sifa nasip etsin Allah

1|0
    0|0
    • Amin... Tüm herkese Allah şifa versin. Sağlık gibisi yok şu yaşımda öğrendiğim en iyi şeylerden biri oldu.

• Amin. Herseyin degerini kaybedince anliyoruz basimiza gelmeden anliyamiyoruz malesef

• Senin halinden en çok ben anlarım desem, sen benim ne demek istediğimi anlarsın :( Umarım her şey iyi olur baban için...

1|0
    0|0
  • Allah herkese saglik sihhat versin, senin babana acil sifalar, namazda da dua edecem

1|0
    0|0
  • Rabbim yarimdicisi olsun inşallah tez zamanda şifasını verir inşallah

1|0
    0|0
  • ALLAH herkesin ihtiyacı olan şifayı versin inşallah

1|0
    0|0
  • Benim babamda böbrekhhastası rabbim bütünhastalara açil şifalar versin

1|0
    0|0
  • Umarım sağlığına kavuşur, çok geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Hayir etmem. babasi olan insanlardan nefret ediyorum. benimki öldü seninkide ölür insallah.

0|0
    0|0
    • Bedduanın sana geri döneceğini söylerdim ama zaten olmuş. Morelimi hiç bozmuyorum açıkcası. Allah zaten görüyor kalbimden geçenleri. Baban için üzüldüm çünkü evladı başkalarının mutsuzluğunu isteyen biri. Yaradan sana akıl ve sabır versin acın başkalarının kötülüğünü isteyecek kadar katranlaşmış kalbini düzeltsin. Ben sana yine de hayırlı bir şekilde dua ettim. Seni Allah'a havale ediyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah tüm şifa bekleyenlerin yardımcısı olsun. Aynı durumda bizler de olabiliriz. Neler olacagını sadece Allah bilir. Allah babanıza şifa versin acılarını hafifletsin onu siz çocuklarına bağışlasın inşallah.

1|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin canım

1|0
    0|0
Yükleniyor...