Beni seven topal cocuk bana bunlari dedi vicdan azabi cekiyorum napicam?

Topal bir cocuk beni seviyo koluna sigarayla ismimin bas harfini falan yazmis ben ve arkadaslarim aramizda onun yurmesini yapip guluyorduk ama ona gostermiyoduk kendi aramizda tabiki ona bakip yapmam ya da onun karissna fgecip dalga gecmem ama biz gulerken biyerden gormus ve yanima gelip ben dogustan sakatim ya bemle dalgami geciyosunus falan dedi hende hayir falan dedim oylece bakti gercekten hayir falan dedim Şu an cok kotuyum napicam

0|1
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• :-( Bu gece sabaha kadar ağlayın. Hatta bu hafta her gece ağlayın. Yok yok siz kırdığınız bu insanın vücudunu bu şekilde Yaratan ALLAH a da yapmış olduğunuz bu küstahlık sebebiyle yıllarca ağlayın. Gerçekten tüylerim diken diken ettiniz. O sizi sevebilir bundan rahatsızlık duyacağınız bir durum yoksa izin verinde sevsin. Siz ise onun engelliliğini dalga konusu yaparak adeta farklı bir yaratıkmış gibi bir kategoriye sokmuşsunuz. İnsanlık adına sizin bu yaptığınızdan ben utandım !!!

Nasıl bir karakter sahibisiniz siz söyler misiniz? Nesiniz siz? Seçilmiş falan bir varlıkmısınız? Yarın bir gün bu yaptığınız sebebiyle ALLAH ın sizin kucağınıza o arkadaştan daha engelli bir bebek verebileceğini düşünemiyor musunuz? Bu kadar mı cahilsiniz? Umarı m bu yazdıklarım size ne yaptığınızı hatırlatır hanımefendi!

Şöyle yapacaksınız; O kişiye bu yaptığınız hatanız sebebiyle onun sizi affettiğini onun gözlerinde görene kadar özür dileyeceksiniz , bağışlamasını isteyeceksiniz. Sevmezseniz sevmeyin ama hepimiz insanız ve herşeyi yaşatabilir bize bu imtihan dünyası.. Hiç başka çare aramayın bu dediğimden başka hiç bir yolu yok bu pişmanlığın huzura dönüşmesinini...

0|0
    0|0
    • Yazmayı unutmuşum bir de şu "topal" ifadesini hâlâ kullanıyorsunuz.. Gidip siz Top'u alın. O ENGELLİ sonuçta yormayın onu. umarım bu kadar vicdan sahibisinizdir.

• ve ayrıca sizinde içiniz rahat olsun bir gün sizi sevmekten vazgeçecektir. Çünkü siz o sevgiyi , yürekten sevilmeyi hak eden biri değilsiniz , böyle devam ederseniz de asla hak edemezsiniz zaten...

En İyi Kız Görüşü

• Cok yazikki insanin topal olmasinla alay edebiliosnz !!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Karaktersiz canım kardeşim. bir bitmediniz lan. Defolun gidin atmosferden aşagıya atlayın. Kesin yaş ortalmanızda 16-17 dir site üyeliginiz iptal edilmesin diye 18-24 yazdın dimi. Pikme seni.

0|1
    0|0
  • Fazla kafana takma sis

0|0
    0|0
  • Görmese bile yaptığınız terbiyesizlik sonuçta öğrenmiş adam büyük günaha girdiniz.

0|1
    0|0
    • Aynen ya ben sabahtan beri agliyorum zsten cocuk Şu an belkide intihar etmeyi falan dusuniyodur oofffffff

• Ben olsaydım o çocuğun yerinde yani sevdiğim kızın benim uzuvlarımla dalga geçtiğini öğrensem akşama kadar ağlar sigara içer belkide çok kötü şeyler yapardım kendime. Bence gir onla konuş.

• Lan ergenler kendinize gelin. zaten onunda sigara basması ayrı bir aptallik

0|0
    0|0
  • Sonradan aklin başına gelmiş ama iş işten geçmiş, artık yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • sigarayla isminin baş harfini kola yazmak nasıl bir saykoluk acaba

0|1
    0|0
  • sizin gibilerin yüzünden, ben dahil, nice insanin hayati zindan oldu.. Allah akil fikir versin...

0|1
    0|0
  • Hay sizin olmayan beyninizi...

0|0
    0|0
  • kötü ol hak etmissin sen

0|0
    0|0
  • Beter ol

0|1
    0|0
  • Allahın ergenleri umarım kaza geçirirsinde ömrünün sonuna kadar öyle kalırsın

0|0
    0|0
  • Beter olun ne diyim

0|0
    0|0
  • Dalga gecmissin sonucta o gormesede niye kendini kandriyosun

0|0
    0|0
  • Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

0|0
    0|0
  • Çok ayıp etmişsin

0|0
    0|0
  • Vicdan azabı mı çekiyorsun?

0|0
    0|0
  • Sigarayla mı?
    Lazer çıktı artık direk çizdireydi?
    Bence o kadarda sevmiyor.

0|0
    0|0
  • Mk salaksiniz hepiniz. Simarik kafasiz bir kizmissin

0|0
    0|0
  • ayıp size

0|0
    0|0
  • Sizin yaptığınız insanlık değil
    O çocuk psikopat yalnız sigara ile koluna ismini yazmak ne ama gerçekten kendinden utan

0|0
    0|0
  • Önce topal demekten vazgeç sen o çocuğu sevme dar kafalı topal yazmış bide benim de var sorunum ayağımda ne var

0|0
    0|0
  • yaptığınız çok büyük terbiyesizlik. Adamı intihara sürükler...

0|0
    0|0
    • Haklisin ya gercekten bundan sonra ysptigim hareketlere dikkat edicem

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok günah o kişi için de çok üzücü bişey terbiyesizlik etmişsiniz özür dile

0|0
    0|0
  • Yanlış o görüyorsa Allah görüyor gönlünü al sevmeyebilirsin ama dalga geçmen gerekmez

0|0
    0|0
  • Dalga geçerken vicdanın neredeydi? Arkadaşlarınla iyice eğlendiniz mi? şunu unutma hepimiz engelli adayıyız bir daha da kendini küçük düşürme böyle yaparak

0|0
    0|0
  • O çocuk daha önce görmemiş olsa da gören Allah yeterdi size. HÜMEZE suresini okumanı tavsiye ederim. Tövbe et bir daha yapma

0|0
    0|0
    • Bidaha yapmam zaten kendimden utaniyorum

• Özür ile dalga geçilmez. Çok yanlış yapmışsın.

0|0
    0|0
    • Haklisij bacim cok ayipnettik ama bizde kendi arammizda gulyoduk kimsede gormedigi icin offf

• Olur böyle hatalar kimse mükemmel değil sonuçta özür dile pişman oldugunu söyle. Bak o çocuk eve gidip ağlmıştır belki de zaten hayatı yeterince zordur. :(

• geri zekalılar

0|0
    0|0
  • Sen sağlamsın şimdilik. İlerde kaza geçirip sende sakat kalabilirsin. Veya dahada kötüsü doğacak çocuğun sakat olabilir. Hayır yani neyine bu kadar güvenipte böyle bişeyle dalga geçtin? Çok kötüymüşşşş

0|0
    0|0
  • Gercekten terbiyesizlik etmişsin. Ama cahilliğine verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yazık yazık

0|0
    0|0
  • iyi yapmış özür ile dalga mı geçilirmiş çok bir marifet arkasından yapman yani bide söylüyosun

0|1
    0|0
    • Ne desen haklisin zaten bidaja asla boyle bise yapmam kendimden utsniyorum

• neden insanları üzüyosunuz. vicdan azabıymışmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...