Hayatınızda en utandığınız an hangisi?

Benim markette kızarkadaşım sanıp tanımadığım bir kıza arkadan yaklaşıp "hop güzel şey naber" demem. Sonra ne desem yanlış olduğunu açıklayamadım tabii, hemen uzaklaştım. Market içinde tekrar karşılaşmamak için ciddi çaba sarf ettim. İyiki bağırıp rezalet çıkarmadı.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Yurtdışına gittigimde
    Küfür anlamına gelen bir kelimeyi lakap sayıp
    Evli bir kadına
    3 hafta boyunca öyle seslenmistm en sonunda kadının
    Kocası dayanamadı durumu anlattı telaffuz da hata yapiyormusum
    Çok utandm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Annem diye başkasının elini tutmuştum bir ara.

0|1
    0|0
  • Ben akşam benzinciden sigara almaya çıkmıştım herkes bana bakıyodu. İçimden allah allah ne bakıyo bunlar diye geçirip durdum. Meğer makyajlı suratımı yıkadım ama yanaklarıma akan simsiyah rimeli silmeyi unutmuşum 😁

0|0
    0|0
    • Bazıları seviyor o görüntüyü ya :) hatta bir klip vardı bak bu http://youtu.be/xHJoY0oSD_Y kızın makyajı akıyor ama inanılmaz masum ve sevimli duruyor. Zaman'ında ne aşıktım klipteki kıza, aklıma o geldi :)

• Otobüste bayılıp işedim meğer vücut kendini salıyormuş bayılınca o an ölmek istemiştim

0|1
    0|0
    • Bir arkadaş da midesini bozmuştu otobüste lisedeyken. Alttan üsten her türlü rezil etmişti kendini. Hatırlayınca başkası olmasına rağmen ürperiyorum

• Ah be... O an kaybolmak istemişsinizdir. Ben de kıza yaklaşınca şapşala döndüm ne diyeceğimi bilemedim. " ya ben başkası sandım, gerçekten... Ya kusura bakma" filan diye geri geri giderken bir anda kaybolmak istedim.

• Seninkinde bişey yok be :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...