Kendimi biraz tuhaf ve bombos hissediyorum son zamandr?

Problemli bir ailede yetistim, Babam evi 3 ay önce terketti 3,5 aydir görusmuyorum anneme cok cile cektirdi hayatimizi zehir etti. Bize bakmiyo ben anneme kardesime destek veriyorum annemle beraber calisiyoruz. Borclarini hic bir seyini ödemedi hep annemin uzerine...
hedeflerim vardi hayallerim.. Gerceklestiriyorim Evet iyi bir isim var okulum bitmek uzere ama arkadasliklar bombos sahte yalan dolan , hayattan zevk alamiyorum. 23 yasina giricem, isyerinde iyim neseliyim sosyal biriyim ama insanlara guvenemiyorum tam anlamiyla bos geliyo hersey anlamsiz nebiliyim anlatmak cok zor. Hic gercekten asik olmadim gercekten sevilmedim , guzel bir kiz olsamda bilmiyorum kendimi böyle bos hissediyorum. Lisedeyken daha civil civil umut doluydum simdi yok...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• o bende de oyle; trafik kazasi gecirdim 2009 da isimden oldum ardindan. annem rahim ameliyati olmak zorunda kaldi benim yuzumden bbam felc gecirdi onu atlattik bu sefer babam da kalp hastaligi cikti iyi bir. isim vardi babamin ameliyati icin izin. istedim 2 gun git gel dediler tabi oyle olmadi tazminati verip isten cikardilar sonrasinda tekrar basladigim noktaya geri dondum macellan misali ; cok iyi anliyorum seni hani insanlar ya kör ya nankör.. bende umudumu kestim artik

1|0
    0|0
    • Allah seninde yardimcin olsun kardesim... Nebiliyim belki biraz daha fazla dine yönelip dua etmemiz lazim bu telasliklarla bir bakiyoruz koca bir ömur gecmis... Daha dun 17-19 yasindayim diyorum kendime anlamiyorum

• Evet resmen aklimdakini okudun.. Her halti yerken 2 cocuklu degilde bekar genc gibi gezen tozan Baba, kendi kizina geldimi aslan kesilir Halbuki en igrenc örnek ta kendisi... Benden bizden cok sey caldi, paramizi, gencligmizl enerjimizi herseyi ondan sonrada elalem ne der elalem batsin!

• elalem olayini zaten tıbben bile caresini bulamadilar her seyde bu var kimse kendi icin yasamiyor bence bunu anladim yani bazilari daha dogrusu; nasihat veren de cok olur severiz akıl vermeyi ne hikmetse; ama olsun bak ne guzel bir insan olmussun onca seye ragmen; bunu da herkes yapamaz ya da yapmak istemez; bizler severiz arabesk yasamayi cilemse cekerim kaderimse gulerim misali; örnek seyler bu yaptiklarin.

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin imtihanı vardır Allah kolaylık versin :) sabrın sonu selamettir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayata hos geldin, yapman gereken ailene sahip cikmak. Bombos hissetmeden cekdigin olaylar fakat bunlara pozitif yapman, neden degilde ogrenmen. Zor ama kolay bir sey yok bu dunyada. Bu travmalar guvenmemene sebeb olur deme, cunku bir cikar karsina tam cikar cunku neyin ne oldugunu cikaracak kapasiteye ulasmissin, gercekleri yasadiklarindan ogrendin! Sim pozitif ol ve gulucukler at hadi beea

0|0
    0|0
    • Haklisiniz samimi ve umut dolu cevabiniz icin tskler :) Allah razi olsun

• Haklisin hemde cok :)

• hakli oldugumu bilmesem yazmam zaten, hadi bakalim seni pozitif olmani rica ediyoruz aynen devam :)'lere

• Zor bir dönemden geçiyorsun seni anlıyorum psikolojik olarak iyi değilsin desteğe ihtiyacın var ama bu sevdiğin değer verdiğin arkadaşın dostum dediğin kişi olmalı. Hayat zor bende biliyorum ne yapacağımı nasil olacağını allahım hayırlısını versin ne diyelim

0|0
    0|0
    • Yok öyle bir kac tane samimi sandigim dostlarim vardi ama yok sahte hep.. En iyi gununde yoksun en kötu gununde dost oluyosun..
      Cok isyerinden okuldan vs arkadaslarim var ama asiri samimi gördugum degil.. Zaten yillar geciktikce samimi dost falan kalmiyo

• Öyle kendi kendine olmayı öğreniyor insan ne yapalım yalnız kalacağız sanırım

• napak :)

0|0
    0|0
  • İnsan yaşadıkları ile yetışkinliğe adım atıyor
    Bence sen ailene sımsıkı bağlan sabırlı ol
    Hiçbirşeye isyan etme
    Zaman götürfüğünden fazlasını getirir

0|0
    0|0
    • Sagol kardesim isyan etmemek bazen mumkun degil ama en kötu gunumuz böyle olsun...

• Ben de aynen böyle hissediyorum bu tip sorunlar yaşamasam da, hayat garip ya.

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle dusunuyorum cok garip anlamsiz nebiliyim

• Dur hele bir yahu okurken kendimi boğazdan atayım dedim. :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...