Kadına şiddetin temeli nerden geliyor?

Kadına şiddetin temeli nerden geliyor?

Kadınların bol olduğu bir yerde büyüyen bir erkek olarak çocuğa bakınca içim acıdı. Ben annemden babaannemden her zaman kadınlara zarar verilmemesi gerektiğini öğrendim ya da kızıp vurduğum zaman gidip özür dilemem gerektiği öğretildi ama bu çocuk içler acısı😒 bu çocuk geleceğin kadın katili😐 annenin pişkin bir şekilde gülmesi yaptığının komik bir şeymiş gibi😒 siz ne düşünüyosunuz bu durum için?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben annemden babaannemden her zaman kadınlara zarar verilmemesi gerektiğini öğrendim ya da kızıp vurduğum zaman gidip özür dilemem gerektiği öğretildi"

Boyle yetistirilmeli her evlat. O zaman kadina şiddet azalir belki yok olur.

0|0
    0|0
    • Yahu öyle değil şaka maksatlı vurmuyomuydun hiç onu diyorum

• Bende onu diyorum işte annenin bu kadar tepkişi kalması komik bişeymis gibi gülmesi. Umarım benim anlatmak istedigimi anlamissindir

En İyi Erkek Görüşü

• Bu zeus denen deus
    Erosu picahlamis

Taa ordan yunanistana ordan cumhuriyet sistemi ile bize kadar geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlıs buyutulme tarzı derim kucuklukten baslar turkte ayrımcılık erkek seyini acıp gezmesinde bile sakınca yokken kızlara hersey yasaklanmiş oluyor neden mi cunku o erkek erkek soyu devam ettirirmis cunku ondan o ondan onlar yuzunden kadınlar degerini yitirdi ulkemizde

0|0
    0|0
  • eski çağlardan beri böyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• taş devrinden beri böyle bu durum. yetiştirilme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. iyi yetiştirilmiş biri şiddete baş vurmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...