Şu an cokkk sinirliyim ya bu adami oldurmek istiyorumm?

Karsi komsumuzdaki adam beni deli ediyo gidip kiz halimle dovucem onu. Annem ve karsi komsudaki kadin kina gecesine gidicekler kadinlar arasi. Adam yani kadinin eşi tutturdu cocuklari benim basima birakma cekemem gotur diye annemde dediki kadin kadina gidicez kina gecesinde cocuklarin isi yok hem isi olsada kadin biekrede kafa dinlesin dedi adam tturdu ya cocuklarla gider ya da gitmez falan kadin aglamaya basladi yeter artik hep senmi rahatsin bencil hep senninmi kafan rahat diye agladi sonra anneme gitmicem bosver simdi gidersem dover cpcuklari dedi adam ordan atladi hemde duvara sokarım dedi kadinda sende vicdan yok mu vicdanina kalmis dedim adam da umrum olmaz banane dedi simdi kadin ve 4 cocuguyla gittiler anmem falan bu adami oldurmek istiyorum napicam

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• sana ne oluyo? sen kimsin? bune cürret bu ne ahlaksızlık? karı koca arasına girmek sana mı düştü? oturturduğun yerde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şikayet edin kadına yardım edın barınsın bir süre ayakları üstünde durması ıcın devlete basvurun zor ama bir yerden baslamak gerek kadınlar böyle psikolojileri bozuluyo çocuklar şiddet görüyo bu ne ya böyle bir sürü bunun gibileri yardım edıın allah aşkına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok seversiniz karı-koca arasına girmeyi...

0|0
    0|0
  • Öncelikle sakin ol pencereyi aç derin nefes al iyi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle aşağılıklardan neden 4 çocuk yaparlar anlamıyorum. Kınamıyorum üzüldüm ama biraz düşünerek hareket etmek lazım

0|0
    0|0
  • Başkasının ailesine müdahale edemezsin ki

0|0
    0|0
  • Biraz düzgün yazsaydin da anlasaydık

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey anlamadım ya la

0|0
    0|0
  • Sende konus adamla kavga et