Yanınızdaki kıza içine düşülecek gibi bakılıyorsa ne yaparsınız?

Arkadaşlar bir çigköfteciye girerken bebenin teki kapıda telefonla konuşan sevgılımı arkadaşına gözüyle işaret ettigini gördüm ters ters bakdım sonra gıderken gıttımı dıye oturdugu yerden kalkıp kıza baktıgını gördüm (yanımda kız arkadaşım vardı ona zarar gelmesin diye hemen eve bırakıp köfteçiye gittim çocukları orada görmüştüm 1 kez daha çigköteciye sordum 2 3 günde bir geliyorlar dedi ve buldugum an dövücem)

SORUM ŞU BU OLAY BASINIZA GELSE NE YAPARSINIZ (cevapları arkadaşıma göstericem yaptıgımı begenmedide siz ne yapardınız ondan sormak istedim)

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek adam cigkofteciyemi goturur ya

0|1
    0|0
    • canımız çekti napalım. d

• :D yapcak yer yokdu sorun orda

• Yaratıcı olun abi biraz yaratıcı :D

• Anlatıyorum dikkatli dinle.
    Böyle bir durumda cüzdanı telefonu kıza veriyorsun bir taksi çevir eve git akşam gelicem diyosun. Araba uzaklaşınca dövüyosun. Yarın, bir hafta sonra, bir dahaki sefere falan demiyosun.
    Haydi dikkat et kendine.

0|0
    0|0
  • bu Müziği açar uzaklaşırım.
    https://www.youtube.com/watch?v=otCpCn0l4Wo

0|0
    0|0
    • olmaz. d

• onu düşündüm bende ama gel görki o bana küstü

• o yüzden bu cvpları gostercem valla o dereceye getırdı benı

• Ben kavgaya karşıyım konuşarak çözülebilir bence baktın anlamıyo çek bir ayar kendilerine gelsin ırz düşmanları

0|0
    0|0
    • anlamadıgından zaten adresini aldım çocugun ifade kısmına geçiş modundayım soruyu arkadaşım yaptıgımı begenmedıgınden sordum ona göstericem cvpları ona göre hiçbirşey yapmıcakmısım

• Arkadaşın saçmalamış bence. Hep bu sapıklar cesaretlendiği için tecavüz taciz çok. Al ifadelerini arkadaşını da dinleme

• Hep dövdüm.. Dövmeye de devam ;)

0|0
    0|0
    • tşkler :) bencede hakedıyorlar

• Sarkıntılık yapanlara anneleri babaları ders vermemiş.. Ayıp olduğunu öğretmemiş.. Bize düşer öğretmek :)

• Yaptığını yapardim knk

0|0
    0|0
    • adamsın arkadaşa göstercem cvplarıda

• küstü bana onu bırakıp dövmeye gıttıgım ıcınde o yüzden

• Sktrt knka ya :D bgn kuser yasrin barisir

• anasını s... onların

0|0
    0|0
  • Tepki vermem

0|0
    0|0
    • buda gururuma yediremem ben bile bakarken kıyamıyorum elin veledi içinemi düşcek?

Yükleniyor...