Corap, ic camasiri dukkani acmayi dusunuyor babam?

Arkadaslar babam dukkan acıcak fakat ne acicagını bilmiyor iyi bir iş yapmak istiyor corap ic camasırı duşunuyoruz sizce kar konusunda nasl olur? Sizlerde fikir verin

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• öncelik le erkek olduğu için kadınlar ve genç kızlar pek alış verişe sıcak bakmıyor :) ille içerde bayan olmalı. birde çeşit çok olmalı. sadece iç çamaşırı çorap yetmez. özel gece kıyafetleri, romantik ortam mumları kokuları, özel gece aletleri, olmalı. deneme amaçlı kabin bulunmalı, bunun yanında küçük bebek kıyafetleri de olabilir :) daha yazarım istersen

0|0
    0|0
    • Yaz yaz hepsindenn koyulcak ve bayan olarak benm iste:) toplam ne ksr masraf ckarki

• ben daha düşünürüm üstüne eklerim yani, fikirleşmek güzeldir diyorum :) belli kadınlarda sende seviyrosun :)

• bekledim seni

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• bence ısabet olur ıc camasırı satılan bır şey ayrıca el ışlemelerı oya dantel falanda bulundursun cunku bunların kaarı yuksek oluyor

0|0
    0|0
  • Açılışında bir don alırız artık.

0|0
    0|0
  • Karlılığı çok iyi diye duydum ve her mevsim rahatça ürünü satabilir bende açmayı çok istiyorum ama özellikle iki şeyde çok odaklansın bayan ve çocuk iç giyiminde bayan da güzel dantelli gösterişli modelleri ucuza satsın ilk zamanda sonrası gelir

0|0
    0|0
  • Bayanlara iyi satis yaparsn iste ne gzl yeri gzl olmali acacagnz yerinn hareket li olursa hertürlü yürü tursunuz ;)

0|0
    0|0
  • ne güzel işte , getırı en yüksek sevıyede olan iş kollarından bırı

0|0
    0|0
  • mantıklı valla para o işlerde...

0|0
    0|0
  • ben 8 ay işletim baya para kazandım :D mazeme için 15bin olsa yeter

0|0
    0|0
    • Niye kapattn peki

• Bzmde kucuk ilce zaten.. Neden braktnki

• Daha güzel bir işe girdim

• iyi bir yerde açmalı

0|0
    0|0
    • Yoksa işlemezmi

• Adana

• İşlek biyerde açın :) Dükkan büyük olmasın ama :)

Kızlar Ne Diyor 2

• buyuk beden magazası acsın. ya da buyuk beden ıc camasır vs. buna ıhtıyac var ulkede.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun inşallah.

0|0
    0|0
Yükleniyor...